• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
AngelusPL

NWN1 i patch 1.68 PL

Pytanie

Dzień dobry,

Czy CDProjekt zamieża dokonać polonizacji patcha i 1.68, gdy ten przejdzie z wersji beta na oficjalną, pełną? Pytanie tyczy się też zapowiadanej już na forum Bioware łatki 1.69 która podobno ma być finalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

158 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Najlepiej ściągaj Critical''a jest większy ale będziesz miał pewność, że wszystko zostanie zainstalowane poprawnie.

Mam natomiast jedno pytanie do ekipy CDP - do wersji PL NWN 1.68 wpakowałem angielski dialog.tlk i na to zainstalowałem ENG Critical Rebuild, problem polega na tym że na serverach MP nie widze na jakiej lokacji w module biegają inni - Z tego co widziałem, to jest to wina całkowitego ignorowania polskich znaków przez tą wersje. Jakieś pomysły? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 12.11.2006 o 07:58, ^RaZZieL^ napisał:


Mam natomiast jedno pytanie do ekipy CDP - do wersji PL NWN 1.68 wpakowałem angielski dialog.tlk
i na to zainstalowałem ENG Critical Rebuild,


To NIE jest poprawny sposób instalowania łaty(działa w teorii i w większości przypadków w praktyce ale nie we wszystkich)-łate angielską instalujesz na wersje angielska gry a polska na polską. Jak masz wersje PL ściągnnij łate PL (zwykłą najlepiej) i zainstaluj-jak nie pomoże to krytyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupilem NWN Diamentowa Edycje i musze powiedziec ze jak narazie jestem zawiedziony. A dlaczego? Juz mowie

-wersja jest po polsku z najnowszym patch-em 1.68 (hotupdate)dodanym na plycie tak czy siak instaluje gre i automatycznie instaluje sie w wersji 1.68 ale to dobrze, wiec pewnie myslicie o co mi chodz, a chodzi mi o to ze np. po uruchomieniu gry mam zamiast polskich literek jakies e(z daszkiem) lub gorne przecinki i tym podobne.

-drugie jest toze nie wiem czy tak powinno byc bo gram w nia pierwszy raz ale zaraz jeszcze w akademi podczas gry przechodzac z prob treningoych do sali nominacji mam wielka czarna plame kolo pierwszych dzwi na lewo druga jest kolo tych potworow zaraz za krata w sali treninigowej wojownikow co dziwniejsze po tej plamie moge przejsc (a wyglada to tak ze wchodzac na nia moja postac zostaje przenoszona na wysokosc scian a dokladnie wyglada to tak jak bym chodzil po sufice)gdy konczy sie czarna plama postac schodzi na normalny poziom.

-trzecie to to ze przechodzacprzz dzwi ktore otwieram za pomoca kluca od tej panienki zabijam goscia i chece isc dalej i co... nie da razy jak to? myslicie ano tak ze klikajac na dzwi postac przy nich poprostu stoi to samo jest ze szkrzynia w tym pomieszczeniu niedaleko tych dzwi klikam aby otworzyc a on(moj zawodnik) poprostu przy niej staje i patrzy sie na nia choc skrzynie w tym samym pomieszcze niu otwiera bez problemy.

nie wiem jak powinno byc ale wydaje mi sie ze napewno nie tak.

Ja dzis probowalem z ta gra wszystkiego bo mam z nia problemy od rana ale z tamtymi sobie poradzilem wiec jak na ta chwile poz a tymi jest oki

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

male sprostowanie do mojego poprzedniego posta

po pierwsze przepraszam za bledy

do podunktu 1-go: Instaluje gre + oba dodatki + mody premiowe

do popunktu 3-go: probowalem wylamywania dzwi i grac innymi postaciami(klasami) wciaz to samo


Mam Pentiuma 4 1.7GHz
Ati Radeona 9550 256MB
512 MB Ram-u
Windowsa XP Pro
oraz duzo wolnej przestrzeni an dysku
DirectX 9.0c
-sterowniki zainstalowalem dzis najnowsze do wszystkiego ale i tak sa bledy i gra sie tnie nawet na minimalnych ustawieniach (dziala tak samo jesli wylacze wszystkie niepotrzebne programy wlaczajac net) wiec nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 09.12.2006 o 23:21, walek2223 napisał:

Mam ...
Ati Radeona 9550 256MB


Tradycyjny problem-NWN i radeony-poszukaj za sterownikami-nie koniecznie nowszymi-może lepiej będzie działać na starszych lub firmowych (jeżeli dostałeś płytę z sterami przy zaqpie grafy). Może pomogą detonatory? Proponuje też przeinstalować grę-jak nie pomoże zainstalować łatę krytyczną na 1.68 (często naprawia uszkodzone pliki gry). Pamiętaj że przy reinstalacji należy usunąć wszelkie pozostałści po starej instalacji no i zrestartować kompa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam to samo - po zainstalowaniu patcha z plyty wyskakuja mi jakies smieszne literki... a mam geforca 7900 256mb zalmana i intel core 2 duo e6300... reinstalowalem i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mógłby ktoś wrzucić ten plik: ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights/patch/neverwinter_nights_pl_patch_168.zip (critical rebuild) ?
Nie ściąga się, bo już trochę stary, a autoupload gry mi nie działa...

Z góry dziękuję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie drobne pytanko-czy ja mam jakiś problem z netem czy jakoś te linki do łat niedziałają? Czy mógłby ktoś podać jakiś adres spod którego można ściagać polskie łaty?

Jeżeli brak dostepu do łat jest jakąś usterką techniczna to czy można wiedzieć kiedy zostanie usunięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem. Ściągnołem critical rebuild to podstawki neverwinter a potem critical rebuild do Hordes of the Underdark + Shadows of Undertide ale jak instaluje pisze "Nie mozesz uzyc tego uaktualnienia, jesli zainstalowany jest dodatek do gry" Co mam zrobić?? Niemoge grać na wiekszości serwerów przez to:( Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!!! Mam problem z NWN Diamentowa Edycja, otóż po zainstalowaniu gra uruchamia się normalnie, wszystkie filmiki się odtwarzają gdy się kończą gra wchodzi do menu głównego widzę tylko ciemny ekran, słychać muzykę i mogę używać kursora. Klikając na ślepo jestem w stanie ją wyłączyć. Przeinstalowałem sterowniki do karty (mam najnowsze) zainstalowałem criticala, przeinstalowałem grę, nawet kilka razy. Instalowałem również wersję z Extra Klasyki też jest ciemny ekran. Wcześniej wszystko było w porządku z tym że miałem inną kartę graficzną. Może ktoś miał podobny problem. Będę wdzięczny za jakieś sugestie.

Mój sprzęt to: Core 2 Duo 6400, 1GB RAM, GeForce 8600 GTS, Windows XP HE SP2, DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2007 o 08:46, Marcin78 napisał:

Witam!!! Mam problem z NWN Diamentowa Edycja, otóż po zainstalowaniu gra uruchamia się normalnie,
wszystkie filmiki się odtwarzają gdy się kończą gra wchodzi do menu głównego widzę tylko ciemny
ekran, słychać muzykę i mogę używać kursora. Klikając na ślepo jestem w stanie ją wyłączyć.
Przeinstalowałem sterowniki do karty (mam najnowsze) zainstalowałem criticala, przeinstalowałem
grę, nawet kilka razy. Instalowałem również wersję z Extra Klasyki też jest ciemny ekran. Wcześniej
wszystko było w porządku z tym że miałem inną kartę graficzną. Może ktoś miał podobny problem.
Będę wdzięczny za jakieś sugestie.


Ja też miałem taki problem, przeinstalowywałem gre itp. i dopiero pomogła mi reinstalka systemu, poprostu masz zaśmiecony sytem i CHYBA dlatego nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 30.06.2007 o 08:46, Marcin78 napisał:

Wcześniej
wszystko było w porządku z tym że miałem inną kartę graficzną.

>

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie-jeżeli zmieniłeś grafike to grafiki wina-pewnie masz sterownik nieaktualny do grfiki albo coś się z nim kiepści-na początek przeinstaluj ten co masz-jak nie pomoże spróbuj znaleść innyn albo zaktualizować obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za rady :) Obawiam się jednak, że to nie jest wina sterowników ponieważ próbowałem je reinstalować i nic to nie pomogło a nowszych po prostu nie ma (mam wersje 158.22). O reinstalacji systemu także myślałem, ale to raczej nic nie pomoże ponieważ zainstalowałem go jakieś dwa tygodnie temu i nie ma w nim nic standardowych programów :( Chyba jednak spróbuje bo to prawdopodobnie jedyne wyjście. Boję się jednak że to może być wina samej karty graficznej, może nowe GeForcy mają problemy z NWN jak karty ATI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak czy inaczej radze pokombinować ze sterami-bo jeżeli grafe zmieniałeś to to jedyne logiczne wytłumaczenie.

P.S. Sprawdzałęś tą nową grafike na innych grach o podobnych wymaganiach do Nevera? Może jakaś zbrakowana? Jeżeli masz dostęp do innych gier to radze potestować tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2007 o 10:36, grandmasterhex napisał:

Tak czy inaczej radze pokombinować ze sterami-bo jeżeli grafe zmieniałeś to to jedyne logiczne
wytłumaczenie.

P.S. Sprawdzałęś tą nową grafike na innych grach o podobnych wymaganiach do Nevera? Może jakaś
zbrakowana? Jeżeli masz dostęp do innych gier to radze potestować tą kartę.


Inne gierki chodzą bez najmniejszego problemu. Spróbuję jeszcze poszukać starszych sterowników. Może to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

HAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Udało się! Okazało się że ze starszymi sterownikami gra odpala się prawie poprawnie :((( Teraz muszę tylko ją przeinstalować aby pokazały się polskie znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować