Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zapowiada Xbox One Elite z dyskiem 1TB SSHD i nowy, biały kontroler

25 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2015 o 22:51, KannX napisał:

Eeee... liczyłem na wersję slim. Owszem ta jest ładna, ale nie aż tak jakbym się tego
spodziewał :) A ten biały pad ze złotym krzyżakiem kojarzy mi się ze stuningowanymi autami
alfonsów :)

Nie będzie wersji SLIM PS4/XONE dopuki podwykonawcy AMD (TSMC) nie będą wstanie dostaczać chipów 16nm.
Do tego czasu nie można na nic liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zestaw, bo szkoda byłoby mi kupić samego pada Elite za $150. A jak chcieli się bawić w biało-złote barwy w tym drugim padzie to pozostałe czarne elementy też mogli pozłocić, bo nie wygląda to najlepiej. :P Lepszy był ten z zestawu Sunset Overdrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, czy dadzą tą wersję razem z nowym Tomb Raiderem w listopadzie?
Myślę, że chyba tak, skoro tak bardzo chwalą się tą grą na wszystkich swoich prezentacjach to podobnie jak Halo i Forza, RoTR otrzyma swoją wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 14:04, thewolter napisał:

> Ciekawe, czy dadzą tą wersję razem z nowym Tomb Raiderem w listopadzie?
Myślę, że chyba tak, skoro tak bardzo chwalą się tą grą na wszystkich swoich prezentacjach
to podobnie jak Halo i Forza, RoTR otrzyma swoją wersję

>

To byłaby, dla mnie doskonała okazja, do kupienia Xbox One ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak jak to zrobiło SONY w swojej wersji 20th Anniversary Edition, czy tak jak wypuścili
>
> > niedawno wersję z dyskiem 1TB? Przecież mogli od razu taką zrobić, no ale przecież
> u
> > SONY to jest w porządku, tylko ten Microsoft zawsze taki bee, tylko kasę wyłudzają.
> W
> > ogóle tak jakby nigdy wcześniej nie tworzono różnych wersji konsol np. z różną pojemnością
>
> > dysku.
> Różnica między Sony a Microsoftem jest taka, że w PS4 możesz wymienić dysk na jakikolwiek
> chcesz (2,5 cala, maks 9,5mm wysokości) a w przypadku Xboksa chociażbyś chciał, to nie
> wymienisz.*
>
>
> *A raczej wymienisz, stracisz gwarancję i zrobisz z konsoli cegłę, bo MS nie udostępnia
> obrazu systemu.

Inna sprawa że na One to ja mogę bardzo szybko podpiąć i zmieniać nieograniczoną ilość dysków (aktualnie mam dostęp do 6TB podpiętych jednocześnie 3x2TB) zapełnionych grami, filmami czy muzyką nie kasując żadnych z nich do końca życia tej konsoli i jeszcze dalej, a tu jestem ograniczony tylko do 2TB i dłubania śrubokrętem, na dodatek tracąc czas na wgrywanie od zera OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować