Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deadpool: The Game otrzyma odświeżoną wersję dla aktualnych konsol

6 postów w tym temacie

Tak jak uwielbiam postać Deadpoola i uważam, że gra jest dosyć niedoceniana, to nie wiem po kiego grzyba pchać ją na nowe konsole. Nie jest chyba aż tak spektakularna, żeby zasługiwała na remaster. Ale kto wie, może jak się do tego przyłożą to za jakiś czas zagram. Ale jak najmniejszym kosztem, bo nie jestem fanem wydawania kasy 2 razy na ten sam tytuł (chyba, że na to naprawdę zasługuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo za. Choć zwykle nie popieram idei remasterów, o tyle w tym przypadku podpisuję się wszystkimi możliwymi kończynami. Przede wszystkim dlatego, że gra ta jest obecnie niedostępna na rynku (poza używkami), została wycofana z oferty wydawcy (problemy z prawami autorskimi bodajże) i mimo najlepszych starań, nie byłem w stanie dorwać jej w me pazerne łapki. W takiej sytuacji remaster jest dla mnie idealnym rozwiązaniem problemu.

A na film, podobnie jak Moooras, idę jak tylko wejdzie do kin. Uwielbiam Deadpoola i uważam, że tak, jak Robert Downey Jr po prostu jest Tonym Starkiem, tak samo Ryan Reynolds to Wade Wilson pod innym nazwiskiem. Nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli. Oby tylko w filmie występowały "dymki" myślowe z różnymi głosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Deadpoola, cieszę się, że niedawno wrócił na Steama i teraz wychodzi na nowe platformy, ale cena stimowa to śmiech na sali po takim czasie od premiery cena cały czas na zbyt wysokim poziomie, a obniżek brak. Mam nadzieję, że uda mi się ją kiedyś kupić zanim ponownie zdejmą ze sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować