Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid V - Hideo Kojima wyciska łzy w nowym wideo

8 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2015 o 13:47, Ketrab_Reisato napisał:

To ma zapewne sporo spoilerów z poprzednich części prawda?

>

Nie ma. To są wspomnienia i rozmowy na temat serii, z różnymi ludźmi z branży oraz wspomnienie związane z jednym fanem serii, który już nie żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wzruszający film nt. MGS, kolejny gif z moją reakcją:
http://tnij.org/rbhrmsp
A bardziej na serio: Nie dość, że powyższy film pokazuje, jak wielką marką jest Metal Gear, to na dodatek widzimy, jak ważną częścią w jej tworzeniu byli fani. A wideo zasmuciło mnie tym bardziej biorąc pod uwagę bieżącą sytuację w Konami. Nie wyobrażam sobie bólu, który musiał czuć Hideo, gdy jego nazwisko zniknęło z okładki MGS V (na pohybel Konami po kupnie wydrukuję sobie starszą wersję okładki, a co! :P). I obejrzenie tego materiału jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że Kojima to wielki człowiek. Thank you, Hideo-san! :'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet równy gościu z tego Hideo, ale żeby tam łzy leciały z tego filmiku to chyba ktos trochę przecholował. Nawet jak pojechał do domu Seana to co najwyrzej nasuwała sie myśl koleś miał pecha. Ja tu nic smutnego nie widźę ,albo ja mam wersjie ocenzurowaną i wycięto mi smutne sceny z filmiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Renchar Nie chodzi o sceny smutne tylko wzruszające. Ja jestem graczem od 25 lat i wzrusza mnie, kiedy widzę człowieka tak oddanego tworzeniu gier i szanującego to co robi oraz ludzi, dla których to robi. Wzrusza mnie też kiedy widzę dzieciaka, który dzielił moją pasję i znaczyła ona dla niego tak dużo, że skutecznie pomagała przetrwać mu najcięższe chwile w jego życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować