Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 - aktualizacja oprogramowania do wersji 3.0 już niedługo

6 postów w tym temacie

Kiedyś gdzieś wspominano o odtwarzaniu gier z PS2. Fajnie by było, bo moja PSdwójka powoli dogorywa, a mam jeszcze kilka gier na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 21:24, Argael napisał:

Kiedyś gdzieś wspominano o odtwarzaniu gier z PS2. Fajnie by było, bo moja PSdwójka powoli
dogorywa, a mam jeszcze kilka gier na półce.


Wiele razy Shu Yoshida wspominał o tym, że nie będzie planowana wsteczna kompatybilność gier z PS2/3, ale gry będą dostępne w usłudze Playstation Now, która według mnie albo powinna być wliczona w cenę abonamentu PS Plus, albo działać jako "store ze starociami". Sam bym w takie coś inwestował, gdybym mógł podobnie jak na PSP zagrać w gry z PSX chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowa neta sie podnieca tym, ze bedzie mozna w koncu zapisywac screenshoty w formacie .png co zapewni lepsza jakos tychze, bo bedzie mniejsza komoresja, ale na gramie cisza. Coz, tak to jest jak sie tylko kopiuje newsy z portalu, ktory kopiuje dane ze strony US.

Polecam na przyszlosc blog EU:
http://blog.eu.playstation.com/2015/09/01/find-out-what-new-features-are-coming-in-ps4-system-software-3-00/?emcid=social_20150901_51802346&adbid=638833972068220929&adbpl=tw&adbpr=36969785
Screenshots: We’ve listened to your feedback and we’re happy to confirm that PNG format is now an option for Screenshot saves

Porownanie:
http://i.imgur.com/lqW11o1.png
http://i.imgur.com/lsnBn6l.jpg

Osoba, ktora nie widzi roznicy, proszona jest o udanie sie do okulisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt pierwszy cieszy mnie najbardziej, mam już dosyć uciążliwego komunikatu "nie udało się przesłać zawartości". Dalej - grupy społeczności (hell yeah), jestem też ciekaw co kryje się pod hasłem "live". Jeszcze by mogli zmienić serwery na jakieś bliżej 2015 roku, a nie lecieć na pentiumie 2. W dzień premiery MGS-a V PSN leżał i nawet nie kwiczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować