Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad dwadzieścia minut rozgrywki z Lawbreakers

11 postów w tym temacie

Dla mnie, jako prawdziwego "lajkonika", wygląda to jak coś, co pamiętam z młodości, Quake Arena czy Unreal Tournament.
Jeśli się mylę to przepraszam, ale coś mi się tak kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co news, tym moje zainteresowanie słabsze. Szczerze mówiąc po tak doświadczonym gościu
> spodziewałem się więcej.
No to czego sie spodzeiwales, czego?

Proszę o konkrety jakiego elementu brakuje ci w tej grze, czego w niej nie ma co chcialbys zeby bylo.

(wiecej bohaterow pewnie bedzie znajac zcie)

Nic mnie nie irytuje tak bardzo jak wypowiedzi "spodziewalem sie wiecej".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@blejdd

Ale czy ja mówię że czegoś mi brakuje? Czy pisałem że spodziewałem się po grze więcej? Nie.

Chodziło mi o taką postać jak Bleszyński, który robi dużo szumu, mówi o wypaleniu branży i kolegów a sam startuje z niczym nie wyróżniającym się projektem. FPS, graficznie bez szału, to samo wtórny gameplay. Gdyby to był projekt nowego studia, nie powiedział bym słowa. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć.

A na koniec też mam do ciebie pytanie. Co cię tak zainteresowało czy wręcz powaliło w tej produkcji, że mój skromny wpis cię zirytował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @blejdd
> Chodziło mi o taką postać jak Bleszyński, który robi dużo szumu, mówi o wypaleniu
> branży i kolegów a sam startuje z niczym nie wyróżniającym się projektem. FPS,
> graficznie bez szału, to samo wtórny gameplay. Gdyby to był projekt nowego studia, nie
> powiedział bym słowa. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć.

Dokładnie to samo chciałem napisać. Może nie na bogato, jak Ty, ale w ten deseń. Gra może będzie dobra, ale brakuje w niej oryginalności. Różne klasy jak w TF2/Overwatch, standardowe cele misji (CTF, Domination etc). Dodatkowo gunplay wygląda średnio, a F2P pewnie będzie gwoździem do trumny. Do wydanie wszystko może się zmienić, ale jak na razie nic nowego nie zobaczyłem.

ps. z tego samego powodu nie ekscytuje się Overwatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Basegor

No dokładnie. Póki co wieje wtórnością i przeciętnością.

A wspomniany przez Ciebie Overwatch przynajmniej ma jakiś wyrazisty styl graficzny i dość ciekawe klasy. Choć o ile fajnie mi się na nią patrzy to zupełnie mnie ta gra nie ciągnie. Ale to samo mówiłem o Plants vs Zombies: Warfare . A jak zagrałem to stwierdziłem, że twórcy na prawdę mieli pomysł na te grę. Klasy postaci, umiejętności, odniesienia do klasycznych PvZ. To wszystko tam jest i trzyma się kupy. Swoją drogą jeśli ktoś nie próbował, to warto dla humoru i klimatu kupić ją w jakieś promocji. Dla odskoku od innych "szuterów" sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby to był projekt nowego studia, nie powiedział bym słowa. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć."
W sumie to jest. ;) To że główny projektant ma n lat doświadczenia, to już inna sprawa. :)

"Gra może będzie dobra, ale brakuje w niej oryginalności. Różne klasy jak w TF2/Overwatch"
Może coś pomyliłem, ale zerknąłem na szybko na stare newsy w necie i wydaje mi się, że Project Bluestreak był zapowiedziany wcześniej niż Blizzard ujawnił Overwatch. To tak gwoli ścisłości.

Mnie LawBreakers też trochę przypomina UT i to jest jakiś argument, żeby może kiedyś dać grze szansę. Tylko póki co rozgrywka wydaje się być za wolna. No i liczę, że jednak pojawi się coś ciekawszego niż ta pokazówka z pre-alphy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować