Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniecznie odpal Metal Gear Solid 5 w swoje urodziny

10 postów w tym temacie

szkoda port PC średni:
1:1-3 numerkami bawisz w menu broń albo w opcjach .
2:mysz udaje "pada" na mapie świata .
3:czasami w czasie scen wyświetlają oczywiście "pada klawiszę" .{miło łatka pojawiła}
4:brak w menu obsługi myszki .{wiadomo win uruchamia bez myszki każdy Japończyk to tym wie}
5:"F2P" czyli płać łatwiej w multiplayerze .{Konami inspiruje UBI i EA}
6:class AMD jakieś problemy .
reszty już nie pamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> szkoda port PC średni:
> 1:1-3 numerkami bawisz w menu broń albo w opcjach .
> 2:mysz udaje "pada" na mapie świata .
> 3:czasami w czasie scen wyświetlają oczywiście "pada klawiszę" .{miło łatka pojawiła}
> 4:brak w menu obsługi myszki .{wiadomo win uruchamia bez myszki każdy Japończyk to tym
> wie}
> 5:"F2P" czyli płać łatwiej w multiplayerze .{Konami inspiruje UBI i EA}
> 6:class AMD jakieś problemy .
> reszty już nie pamiętam .
>
to przestań grać na przestarzałym sprzęcie (klawiatura i mysz)i przerzuć się na pada .
To jest jak narzekanie że zrobili zrąbane sterowanie w bijatyce bo nie da się grać na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to przestań grać na przestarzałym sprzęcie (klawiatura i mysz)i przerzuć się na pada
> .
> To jest jak narzekanie że zrobili zrąbane sterowanie w bijatyce bo nie da się grać na
> klawiaturze

Przeciętny PC to przede wszystkim mysz i klawiatura a facet wytknął realne błędy portu. "Przestań grać" to dziecinna uwaga.

Ja akurat nie chciałem ryzykować. MGS to głównie konsole i raczej byłem pewny że chłopaki się solidnie przygotowali do tej wersji. PC to była zagadka podobnie jak w wypadku Batmana więc kupiłem wersję PS4. I opłaciło się. Wersja na PS4 działa miodnie. Od soboty żadnych problemów, błędów itp. Śmiga aż miło.

Swoją drogą jestem zdziwiony. Ground Zero podobno miało świetny port na PC. I wydawało mi się że wypuścili tego kaszalota (którego przeszedłem w 35 minut, całe szczęście z PS+ bo jak bym na to wydał 100zł...) to wydawało mi się że po to by zebrać info w celu usprawnienia faktycznej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne, jeden z lepszych easter eaggów ostatnimi czasy ;-)

BTW. Czym jest to czarne coś, co wygląda jak kamień wbity w głowę Snake''a? Wybaczcie, jeśli to coś oczywistego, nigdy nie grałem w żadną grę z cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować