Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wczesna wersja patcha do Batman: Arkham Knight na PC już dostępna

21 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2015 o 13:59, Harrolfo napisał:

A guzik prawda. Nie ma łaty ani po sprawdzeniu spójności plików, ani w zakładce BETA.

Już nie ma. Ponoć patch został udostępniony przez pomyłkę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 14:03, Kadaj napisał:

> A guzik prawda. Nie ma łaty ani po sprawdzeniu spójności plików, ani w zakładce
BETA.
Już nie ma. Ponoć patch został udostępniony przez pomyłkę. ;p

Udostępnić patch przez pomyłkę. Na Steamie... Brawa dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 14:06, Harrolfo napisał:

Udostępnić patch przez pomyłkę. Na Steamie... Brawa dla twórców.

Jeśli są prowadzone zamknięte betatesty na Steamie, to możne wystarczyło zaznaczyć nie tę kratkę przy udostępnianiu nowej wersji. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > A guzik prawda. Nie ma łaty ani po sprawdzeniu spójności plików, ani w zakładce
>
> > BETA.
> > Już nie ma. Ponoć patch został udostępniony przez pomyłkę. ;p
> Udostępnić patch przez pomyłkę. Na Steamie... Brawa dla twórców.
Co chcesz od ludzi, którzy przez pomyłkę sprzedali grę? Już to widzę w ich siedzibie zaraz po premierze:
"-Szefie! Ludzie kupili tysiące kopii naszej gry!
-Jakiej gry?
-No Batmana na PC!
-Tragedia! To była wersja alfa! Premiera miała być przełożona na 2016!
-Ups!
[jakiś czas później]
-Szefie! Wydaliśmy patcha do tej gry, co mieliśmy naprawić!
-Jakiego patcha? Jakiej gry?
-No do Batmana!
-Tragedia! On nie był jeszcze gotowy!
[jakiś czas później]
-Szefie! Wydaliśmy...
-WYLATUJESZ! To jeszcze nie było gotowe!
-Ale ja tylko chciałem powiedzieć, że wydaliśmy wszystkie porcje kisielu. Przecież ostatnio szef mnie przeniósł na stówkę.
-I tak pewnie nie był gotowy. Wylatujesz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, gram.pl zle przetlumaczylo. Kazdy kto chcial wziac udzial w testach, mogl sie na nie zapisac i sciagnac patcha (taki betatesting na wieksza skale). Ale ktos sie rypnal i udostepnil patcha innym. Miazga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 15:34, Piotrek_K napisał:

Nie, gram.pl zle przetlumaczylo. Kazdy kto chcial wziac udzial w testach, mogl sie na
nie zapisac i sciagnac patcha (taki betatesting na wieksza skale). Ale ktos sie rypnal
i udostepnil patcha innym. Miazga ;D


Nie ma obecnie żadnej bety do tej gry na Steamie.
Ja grę już przeszedłem ale ciekawią mnie te nowe opcje graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 15:34, Piotrek_K napisał:

Nie, gram.pl zle przetlumaczylo. Kazdy kto chcial wziac udzial w testach, mogl sie na
nie zapisac i sciagnac patcha (taki betatesting na wieksza skale). Ale ktos sie rypnal
i udostepnil patcha innym. Miazga ;D

To po takim wałku ktoś jeszcze chciał robić im przysługę i testować patcha? To ja im się nie dziwię, że olewają testowanie gier, jak ludzie im to za darmo robią >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patch was accidentally released to Steam users to opted into beta testing for the troubled PC release of Arkham Knight,

Gry nie mam, sprawa sie nie interesuje, bo mnie kaszanka nie obchodzi ;). Mowie tylko co jest w newsie podanym jako zrodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja rodem z komedii... szkoda tylko, że mało śmiesznej.
Patch trafia na Steama, łapie szybki pozytywny feedback i znika. :v Po fali krytyki patch powraca! WTF Warner?
Cóż, z mojej perspektywy coś tu nie gra. Pomijając fakt, że BAK na PC w czerwcu to była kpina, to jednak, dla tych osób, które grę zachowały patche powinny być jak najczęstsze. Drobne fixy, które by dawały iluzję tego, czym gra ma się stać w tej wersji, która wróci na rynek. Oczywiście, kolejne łatki powinny naprawiać, nie psuć, ale teraz chyba nie jest to takie istotne. ;) Ważne jest to, żeby Rocksteady dawało znać, że walczą o lepszy port gry, a nie czekanie miesiącami na jakiekolwiek informacje, a potem drugie tyle na patcha. Ktoś spaprał robotę, czy to Iron Galaxy nie starczyło skilla, czy to Warner za bardzo pośpieszył, jest już praktycznie nieistotne, istotne jest to, żeby było widać, że ktoś się jeszcze stara przywrócić dobre imię tejże grze na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman wreszcie grywalny, choć zdarzają się dziwne rzeczy, np. lewitujący Batmobile. ;p
Poza tym u mnie coś bardzo długo się uruchamia.

20150904123831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Teraz to już nawet patche w wersji alpha wypuszczają :)
>
> blad;p Patch byl wersja BETA a wydana gra wersja ALFA:D jest progres:D
I tak jak na wersje beta patcha to ponoć ludzie którzy mogli się przez chwile nim nacieszyć chwalili go sobie i mówili że framerate nie spadał z 60 fpsów na maksymalnych przy FHD tak jak to jest bez patcha ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że WB tak dokłada do pieca co i rusz.
Naprawdę szkoda. Ten tytuł ludzie zapamiętają podobnie jak AC:Unity, wpadkami, gównianym portem, śmieszną wpadką z patchem i tego typu negatywnymi elementami. A gra jest naprawdę solidna, grywalna, graficznie naprawdę spoko, fabularnie - rzecz gustu, mi się podobało. Oczywiście nic nie usprawiedliwia poziomu optymalizacji i "jaj" z tym związanych po premierze na PC, ja również tego nie rozgrzeszam. Żal mi jedynie, że tak słabo WB zamknęło tą trylogię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszędzie piszą, że patch już jest oficjalnie a mi nic nie ściaga i dalej mam po staremu więc trzeba go jakoś ręcznie ściągnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować