Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warships z datą premiery

7 postów w tym temacie

gralem, ale jak sie dowiedzialem ze po betta beda zresetowane konta zrezygnowalem...najlepsze jest to ze jest tez dostepna opcja pupowania golda :|||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to ktoś w to jednak gra? bo z tego co czytam to gra do skasowania zaraz po WoWp
Nie wiem gdzie znalazłeś taki komentarz, ale WoWS to bardzo dobry tytuł. Znacznie lepiej mi się w niego grało niż w WoT.
A w WoWP trochę sobie popykałem dawno temu, ale nie zostałem tam dłużej niż ze 3 tygodnie.
Forum WoWS jest gęsto uczęszczane od miesięcy i nie zanosi się by społeczność zaczęła maleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam zagrałem w statki ze 3 bitwy, zupełnie nie dla mnie gra, zbyt statyczna,
opinię znalazłem na jednym blogu gdzie przesiadują stare pierniki podobne do mnie i marudzą na wszystkie gry a i na forum wota takie się pojawiały,
w samoloty gra 200 w porywach do 1000 osób na serwerze EU,
obawy o skasowanie gry pojawiły się po ostatnim patchu gdzie WG dodało nowy punkt regulaminu mówiący o tym że poinformują o zamknięciu gry 180 dni przed faktem, wcześniej tego nie było, pewnie nie zakładali wycofywania żadnego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Właśnie sprawdziłem i w tym momencie online w grze jest niecałe 20k osób, tak więc jak widzisz gra jest jednak całkiem popularna ;)

A co do statyczności to może być wada, ale i zaleta, bo wtedy dużą rolę odgrywa taktyka i współpraca w zespole.
Ogólnie dla fanów szeroko pojętej militarystyki morskiej pozycja obowiązkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować