Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Frictional Games: SOMA co najmniej tak straszna, jak Amnesia

9 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że poziom immersji będzie taki jak w Amnesii (otwieranie drzwi i skrzynek ruchami myszy, świetnie zrobiona perspektywa itp.) Wtedy na pewno się zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich słowa mnie trochę martwią bo wychodzi na to, że strach będzie mniejszy. Co innego poruszanie się po pustej podmorskiej bazie a co innego chowanie w szafie przed realnym potworem. Ale w SOMA potwory też będą a nic mnie tak nie przeraża jak biegający komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 17:32, GGrzechu123 napisał:

Mam nadzieję, że poziom immersji będzie taki jak w Amnesii (otwieranie drzwi i skrzynek
ruchami myszy, świetnie zrobiona perspektywa itp.) Wtedy na pewno się zainteresuję.


To kolejna gra Frictional Games - wszystkie ich gry mają podobną mechanikę, zatem tego na pewno nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych zapowiedziach miałem obawy związane z tym tytułem, ale ostatnie zwiastuny nagrzały mnie na Somę potężnie. Jeżeli widoczny na trailerach efekt elektronicznych dystorsji obrazu i przebić źródeł światła ma być obecny w obliczu zagrożenia to o oddanie perspektywy głównego bohatera się nie martwię. Wrogowie również zapowiadają się dobrze, jeżeli do tego dojdzie solidna, budująca napięcie fabuła, to Frictional może po raz kolejny pokazać branży jak się robi horrory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ... Amnesi''a była strasznie nudna .... mam nadzieje ,że tylko tak mówią by młodszych przyciągnąć ... a gra pójdzie w stronę penumbry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soma mnie coraz bardziej ciekawi. Jeżeli klimat będzie ciężki, a fabuła ciekawa, to jestem kupiony. Wolę tego typu horror z mroczną historią i wylewającym się z ekranu klimatem, niż wyskakujący zza ściany potwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Penumbra (1 i 2) była znacznie straszniejsza od Amnesii. Amnesia była dobra na początku, ale w połowie gry klimat gdzieś ulatywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować