Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Max bez "maksów" - oceny nowej gry Avalanche Studios

27 postów w tym temacie

Jak na filmówkę to i tak dobry wynik. Może na samym początku myślałem, że gra będzie wybitniejsza, ale i tak daje radę. Widywałem gorsze gry na licencji filmowej, więc ta mnie nie odpycha. I nie wiem, czy cytowanie Polygonu to był najlepszy pomysł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na metacriticu warto patrzec ocene uzytkownikow, pomijajac sytuacje, w ktorej gra czyms podpadnie i zostanie wgniecona w ziemie, to sa bardziej miarodajne niz recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 15:35, Kuberman napisał:

> 2 tygodniowy karcer i sama kasza gryczana
Dajcie jeszcze maślankę i się piszę. Nawet na miesiąc.


hue hue, maślanka to jak by było 4+. Więc nie dostaniesz ;P 4! pała i siadaj! :P

Swoją drogą czesto wracam do wspomnień jak w świętej pamięci (tym dobrym) Secret Service gry 10 dostawały może z 2-3 razy w roku. I do dziś pamiętam Quake 2 oraz Final Fantasy 7 i recenzje chyba na 4 strony czy nawet może 6. I to było wydarzenie, to było coś co zmieniało w grach wszystko lub wyrózniało się na tle reszty także dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 16:07, Kafar napisał:

> > 2 tygodniowy karcer i sama kasza gryczana
> Dajcie jeszcze maślankę i się piszę. Nawet na miesiąc.

hue hue, maślanka to jak by było 4+. Więc nie dostaniesz ;P 4! pała i siadaj! :P

Swoją drogą często wracam do wspomnień jak w świętej pamięci (tym dobrym) Secret Service
gry 10 dostawały może z 2-3 razy w roku. I do dziś pamiętam Quake 2 oraz Final Fantasy
7 i recenzje chyba na 4 strony czy nawet może 6. I to było wydarzenie, to było coś co
zmieniało w grach wszystko lub wyróżniało się na tle reszty także dobrych gier.

Kiedyś każda gra wnosiła coś do swojego gatunku. Dziś w 99 procentach, mniej lub bardziej sprawdzone rozwiązania są cały czas używane na okrągło. I tylko ten 1% zdarza się być lepszy bo najczęściej ktoś poszedł w kierunku innym niż reszta. To tak jak z muzyką. W dzisiejszych czasach, lwia część jest w pewnym stopniu "innym opakowaniem" remixów. Bardzo rzadko się zdarza też aby coś było oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, oczekiwanie że co druga gra będzie przełomowa dla gatunku jaki reprezentuje i dla całego przemysłu growego to jakaś utopia. Tak się po prostu nie da. Nie ma samych wybitnych filmów, książek, piosenek, płyt, etc.
A wracając do Mad Maxa: najbardziej rozbrajają mnie oceny 0/ 10, bo ... nie ma cracka na torrentach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować