Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolnienia u twórców Marvel Heroes

8 postów w tym temacie

Cały czas się zastanawiam, dlaczego Marvel nie weźmie się porządnie za gry, tylko tworzą jakieś F2P i kolejne średniaki ze Spider-Manem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do serii Ultimate Alliance czy X-Men Legends - to by było to co bym chciał zobaczyć na PC w przyzwoitym wydaniu.
W XML II do dziś się potrafię zagrywać, ten tytuł miał kosmiczne pokłady miodności [przynajmniej dla mnie] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 23:29, Zekzt napisał:

Powrót do serii Ultimate Alliance czy X-Men Legends - to by było to co bym chciał zobaczyć
na PC w przyzwoitym wydaniu.

Pierwsze Ultimate Alliance przeszedłem raz na PC i dwa razy na PSP, zdecydowanie zagrałbym w kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam stare XML II naprawdę.
Jak by nie patrzeć protoplasta MUA :)
Pokłady grywalności tego tytułu są wielkie, zdobywanie popierdółek, budowanie postaci [XML imho miał fajniejszy system niż MUA w kwestii rozwoju postaci], zdobywanie unikatowego ekwipunku [ten boski zielony unikatowy armor dla Colossusa który dawał mu healing factor prawie taki jak u wolverina - damn xD]

Wizualnie się ten tytuł drastycznie nie zestarzał bo był robiony w cell shadingu. Swoje lata ma, ale w oczu tak nie bije "retrospekcją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 00:51, Zekzt napisał:

budowanie postaci
[XML imho miał fajniejszy system niż MUA w kwestii rozwoju postaci]

A czym się różnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzewko umiejętności w XML było trochę odmiennie zbudowane, były pewne niewielkie synergie między zdolnościami pasywnymi a konkretnymi atakami i kombosami.
No i samych punktów ładowało się tam dużo więcej.
Wszystko się łączyło potem z konkretnymi statystykami szukanymi na ekwipunku [sam ekwipunek tez był spory w MUA ten element całkiem wypadł].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, XML był świetny. Zwłaszcza dlatego, że grałem w to mając największą jazdę na wszystko od Marvela. :D Pamiętam rozmaite rozplanowywanie przydziałów zbroi itp. na specjalnie zaprojektowanej kartce... Nie pytajcie, miałem świra na punkcie tej gry. XD Chętnie bym sobie ją odświeżył, bo to perełka wśród gier od Marvela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować