Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zbiórka na Divinity: Original Sin 2 - pękł milion. Wiemy, co to oznacza

6 postów w tym temacie

1:22
Nawet morrigan nerdzi w divinity. Chyba z żalu, co EA/bioware zrobiło z jej serią.

Wiedziałem, że będę mógł zagrać nieumarłym. Już tera gra jest dla mnie must have. A biorąc pod uwagę ile jeszcze dni na zbiórkę zostało. można być chyba spokojnym, że wszystkie cele zostaną zrealizowane.

PS. Byleby tylko henchmeni zostali dobrze zrobieni. Nie wiem kto wpadł na ten idiotyczny pomysł z nimi w orginal sin. Czemu nie mogę ich samemu zrobić? Czemu nie levelują razem z nami? Czemu nie działają jak najemnicy z Pillars of Eternity? Nie miałbym nic przeciwko braku levelowania ich, ale jeśli towarzysze levelują, to henchmeni stają się bezużyteczni. Zresztą mają idiotyczne zdolności, więc tak czy inaczej są zrąbani, a ty jesteś uwięziony z Madorą i Jahanem, jednymi z najnudniejszych postaci ever. Ten niemowa i zwierzęca łuczniczka są bezużyteczni dla mojej drużyny, a i też nie wydają się fajni. Eh... A ja tak lubię kombinować ze składem drużyny i testować różne formacje. Bodaj najsłabszy element divinity orginal sin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko, żeby ich projekt nie przerósł. A tak życzę wszystkiego najlepszego.

Rdzeń gry mają gotowy bo oparty o pierwszą część tak więc odpada masa roboty, teraz mam nadzieję, że skupiają się na fabule, dialogach i questach. Jeśli cała gra trzymałaby poziom pierwszego aktu z original sin to byłby hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części z tego co kojarzę to nie było żadnych ras do wyboru. Aczkolwiek to co mówi Afgncap jest prawdą, cały silnik mają muszą go tylko trochę zmodyfikować. Swoją drogą stuknęło już 1.2mln więc następny cel odblokowany. Czekam wytrwale, bo poprzednia część bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować