Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid V wyrównało wynik czwartej części

7 postów w tym temacie

Nie ma się co dziwić. Dobre gry rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wiesiek 3 i MGS 5 to najlepsze tytuły w tym roku. Przy Arkham Knight również świetnie się bawiłem chociaż ten miał trochę wad które drażniły.
W tym roku spodziewam się jeszcze Fallouta 4 jako coś dobrego chociaż jest spora szansa że dadzą ciała z nim biorąc pod uwagę jak spartolili trójkę. Chociaż może nauczyli się czegoś od Obsidianu i New Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć tak na marginesie, że Guns of the Patriots było tylko i wyłącznie na PS3, a The Phantom Pain na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i PC (i niedługo na pralki i kuchenki mikrofalowe). Wydawcy na podstawie badania rynku i pre-orderów oceniają jakie jest zainteresowanie tytułem i dostarczają według ich wyliczeń konkretną liczbę kopi gry do sklepów. Skoro dla multiplatformowego tytułu wyliczyli dokładnie tyle samo co dla wcześniejszego "exklusiva" to znaczy, że zainteresowanie marką spadło i nie jest to powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym zaznaczyć tak na marginesie, że Guns of the Patriots było tylko i wyłącznie
> na PS3, a The Phantom Pain na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i PC (i niedługo na pralki
> i kuchenki mikrofalowe). Wydawcy na podstawie badania rynku i pre-orderów oceniają jakie
> jest zainteresowanie tytułem i dostarczają według ich wyliczeń konkretną liczbę kopi
> gry do sklepów. Skoro dla multiplatformowego tytułu wyliczyli dokładnie tyle samo co
> dla wcześniejszego "exklusiva" to znaczy, że zainteresowanie marką spadło i nie jest
> to powód do dumy.

Zapominasz o drobnym fakcie.
1. MGS nie ma rzeszy fanów na PC i XBOX-a bo MGS 3 i 4 były EX-ami sony. Mogą znać 1 i 2 ale te gry mają jakieś 14 lat. Tzn że połowa z Was nie wiedziała jak w tym czasie obsługiwać komputer
2. Sprzedaż MGS dopiero ruszy bo na początku było o tej grze relatywnie cicho. Podekscytowani byli głównie fani marki. Teraz podekscytowani są wszyscy bo w zasadzie wszystkie portale wychwalają ten tytuł pod niebiosa (i słusznie).
3. Rynek nie jest nieskończenie chłonny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 20:26, pstarczynowski napisał:

> Można u was kupić to w ogole na PC?

Na PC chwilowy brak towaru :/


Szkoda, chciałem u was kupić, lipka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować