Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna odsłona "symulatorów wszystkiego" - tym razem czas na mrówki

10 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2015 o 12:02, Caldur napisał:

Po lekturze tego felietonu ( http://www.gram.pl/artykul/2015/09/05/najwieksze-hity-w-ktore-nigdy-nie-zagralismy.shtml)
już mnie nic nie zdziwi... niestety.
Żadne, albo znikome zainteresowanie historią gier komputerowych, a potem efekty widać
w newsach, czy recenzjach.


Bo oczywiście Ty o grze z ''91 wiedziałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 12:29, Zaix_91 napisał:

Bo oczywiście Ty o grze z ''91 wiedziałeś? :)


Ale moze warto sprawdzic, zanim napisze sie, ze powstaje cos nowego czy cos w tym rodzaju. Szczegolnie, ze SimAnt nie jest jakas niszowa produkcja trzecioligowego developera, tylko czescia raczej slawnej serii Sim rownie slawnego studia Maxis. Od siebie dodam, ze byla to calkiem udana produkcja i sporo czasu spedzilem uciekajac przed kosiarka, pajakami i najezdzajac kolonie czerwonych mrowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bo oczywiście Ty o grze z ''91 wiedziałeś? :)"

Tak, wiedziałem. Nie powinieneś z góry zakładać, że Twoje/Wasze materiały czytają tylko młodzi wiekiem gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, wiedziałem. Nie powinieneś z góry zakładać, że Twoje/Wasze materiały czytają tylko
> młodzi wiekiem gracze.

Nie zakładam tak z góry, stąd pytanie. Jeżeli wiedziałeś, to masz święte prawo się czepiać. Inaczej byłoby, gdyby było odwrotnie.

Tak czy siak, przyznaję się do błędu - lead jest już poprawiony na bardziej właściwy. Na drugi raz obiecuję sprawdzić dokładniej. Zmyliło mnie trochę przeczucie, że pomysł jest tak absurdalny, że pewnie nikt jeszcze na to nie wpadł, co nie okazało się prawdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować