Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darth Vader grywalną postacią w becie Star Wars: Battlefront

7 postów w tym temacie

@indigo4 +1
@News
Heh. Serio? Hoth i tylko 40 osób? Czemu nie 64 jak w battlefieldach? A i tak najprzyjemniej by było gdyby były bitwy na 128 osób jak w modach do bf`a 2 (Project Reality bodajże i chyba widziałem takie bitwy w Frogotten Hope 2). Gdybym zobaczył taką bitwę na Hoth, to bym to kupił, mimo że to tylko fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @indigo4 +1
> @News
> Heh. Serio? Hoth i tylko 40 osób? Czemu nie 64 jak w battlefieldach? A i tak najprzyjemniej
> by było gdyby były bitwy na 128 osób jak w modach do bf`a 2 (Project Reality bodajże
> i chyba widziałem takie bitwy w Frogotten Hope 2). Gdybym zobaczył taką bitwę na Hoth,
> to bym to kupił, mimo że to tylko fps...
Przypominam, że twórcy zaklinali się, że to nie będzie kolejny BF więc może po zrobieniu map i trybu uznali, że 40 osób to dobra liczba po za tym jest możliwość, że to tylko na czas bety będzie 40 osób, a potem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @indigo4 +1
> @News
> Heh. Serio? Hoth i tylko 40 osób? Czemu nie 64 jak w battlefieldach? A i tak najprzyjemniej
> by było gdyby były bitwy na 128 osób jak w modach do bf`a 2 (Project Reality bodajże
> i chyba widziałem takie bitwy w Frogotten Hope 2). Gdybym zobaczył taką bitwę na Hoth,
> to bym to kupił, mimo że to tylko fps...
Przypominam, że twórcy zaklinali się, że to nie będzie kolejny BF więc może po zrobieniu map i trybu uznali, że 40 osób to dobra liczba po za tym jest możliwość, że to tylko na czas bety będzie 40 osób, a potem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @indigo4 +1
> @News
> Heh. Serio? Hoth i tylko 40 osób? Czemu nie 64 jak w battlefieldach? A i tak najprzyjemniej
> by było gdyby były bitwy na 128 osób jak w modach do bf`a 2 (Project Reality bodajże
> i chyba widziałem takie bitwy w Frogotten Hope 2). Gdybym zobaczył taką bitwę na Hoth,
> to bym to kupił, mimo że to tylko fps...

oglądanie sobie takich dużych bitew, a branie w nich udział to troche inne rzeczy.

a BF3-4 mapy z 64 graczami to istna sieka, przeciwnik jest wszędzie i z każdej strony cię spamuje i zachodzi, nie da się jakiejkolwiek taktyki wypracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@34all
Możliwu. Nie gram w fpsy, nudzą mnie. Ten tytuł interesuje mnie tylko dlatego, że jest STAR WARS. Ale w bfa 2 grałem kiedyś trochę i tak tragicznie nie było. Z drugiej strony szczelałem tylko na botach, bo mnie człowieki denerwują. Drą się w mikro, spamią, klną, cheatują, a ić pan w h, z takim graniem. W teorii, to jednak po wyłączeniu chatów, rozmów głosowych i przy szczęściu wygląda to fajnie. Ale mogę się mylić.
@koNraDM4
Ano rozumim o co chodzi. Jednak mocno się zdziwiłem gdy zobaczyłem, że jedna z najbardziej ikonicznych i fajowych bitew w filmach, jest w grze taka mała. Szczególnie od studia, które robi duże bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować