Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft otworzy park tematyczny w Malezji

5 postów w tym temacie

Na każdą atrakcję dodatkowe bilety - symulacja DLC, a i tak każda zabugowana? I grasanci kradnący części ubrania w hołdzie dla buga z AC:U, gdzie znikały niektóre części ekwipunku? To by dopiero był żart za strony Ubi. "-Przykro nam, mamy drobne problemy techniczne. Proszę przyjść za pół roku. W ramach przeprosin oto darmowy bilet na jedną z atrakcji.
-No dobrze, ale gdzie mój płaszcz?
-To jakiś błąd systemu. Zajmiemy się tym. chyba. Ale fajna grafika, nie?
-Człowieku! To jest realny świat! Jaka tu ma być grafika? A i tak u was widzę tylko w 30 klatkach na sekundę i ciągle się zacinam jak idę!
-A ma pan najnowsze sterowniki karty graficznej?
-Eee..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 23:11, NemoTheEight napisał:

Na każdą atrakcję dodatkowe bilety - symulacja DLC, a i tak każda zabugowana? I grasanci
kradnący części ubrania w hołdzie dla buga z AC:U, gdzie znikały niektóre części ekwipunku?
To by dopiero był żart za strony Ubi. "-Przykro nam, mamy drobne problemy techniczne.
Proszę przyjść za pół roku. W ramach przeprosin oto darmowy bilet na jedną z atrakcji.
-No dobrze, ale gdzie mój płaszcz?
-To jakiś błąd systemu. Zajmiemy się tym. chyba. Ale fajna grafika, nie?
-Człowieku! To jest realny świat! Jaka tu ma być grafika? A i tak u was widzę tylko w
30 klatkach na sekundę i ciągle się zacinam jak idę!
-A ma pan najnowsze sterowniki karty graficznej?
-Eee..."

Hahaha wygrałeś! Świetna historyjka, muszę powiedzieć, że twarz mi się uśmiechnęła. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować