Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Original Sin 2 - kolejny cel zbiórki zrealizowany

4 posty w tym temacie

Już mi smaka narobiliście, że zrealizowali przedostatni cel. Nieumarli był dostępny już podczas poprzedniego posta o divinity. Zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale wydaje mi się, że szybkość wpłat drastycznie zmalała. Jest gdzieś na kickstarterze jakiś wykres obrazujący jak wpłaty wpływały w jakie dni? Już teraz gra zapowiada się miodnie, może trafić do mojego grona ulubionych gier, aczkoliwek niepogardziłbym większym drzewkiem.

Jakby ktoś był zainteresowany nieumarłymi w tym świecie/ chciał zobaczyć uśmiechniętą mordkę Swena Vincke (serio, ten gość mógłby grać Jokera z tym swoim uśmiechem) to macie filmik o szkielecikach.
https://www.youtube.com/watch?v=wOHm0FDwEcI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobrze, jeszcze powinniśmy dostać większe drzewko, bo jeszcze 3 tygodnie zbiórki
Mnie to ciekawi czy tak jak było z Grzechem Pierworodnym będziecie mieć tą część w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałem, że ten filmik to po prostu co-op pokazany u Angry Joego, ale bez darcia przez niego mordki. Serio. Nawet używają początkowo tych samych skilli (teleportacja wroga -> olej -> kula ognia na tego chrabąszcza czy cu to jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować