Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Skywind prezentują amatorskie nagrania głosów postaci

6 postów w tym temacie

O.O
Efekt świetny. Modderzy już nie raz pokazywali, że robią rzeczy lepsiejsze niż normalni twórcy gier. Third Age, Ultimate Apocalypse Mod, Garrys Mod, Counter Strike... Można by wymieniać bez końca. Do tego mody ulepszające grafikę, mechanikę, na immersję, fapmody. No wielu gier bez nich sobie nie wyobrażam (jest ktoś kto gra w Skyrim bez SkyUI?)

Aha no i wciąż czekam na moda który da mi całe tamriel (a i Akavirem oraz resztą Nirnu bym nie pogardził :D) Może ktoś kiedyś poskłada tego Skywinda, Skybliviona, dotworzy resztę i me marzenie się spełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O.O
> Efekt świetny. Modderzy już nie raz pokazywali, że robią rzeczy lepsiejsze niż normalni
> twórcy gier
Morrowind to dosyć stara gra, autorzy gry nie planowali robić wersji odświeżonej nowym silnikiem i według mnie nawet to lepiej bo wtem mogą się skupić na nowych częściach, a moderzy robią to z pasją więc efekt będzie nawet lepszy
> Aha no i wciąż czekam na moda który da mi całe tamriel (a i Akavirem oraz resztą Nirnu
> bym nie pogardził :D) Może ktoś kiedyś poskłada tego Skywinda, Skybliviona, dotworzy
> resztę i me marzenie się spełni...
To będzie możliwe ale problem jest taki, że nie wszystkie rejony tamriel były ukazane w grach (wyjątkiem jest 1 i 2), a map z pierwszych części nie ma co przenosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasha i Baladas brzmią genialnie. Eldafire już nie tak fajnie bo słychać, że teksty są czytane z kartki. Ale mimo wszystko duże brawa bo widać ogrom włożonej pracy i efekt jest bardzo dobry.
Aż zatęskniłem za Morrkiem i jego klimatem. Jakoś Oblivion i Skyrim nie były tak wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować