Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft w wersji na... przeglądarki

13 postów w tym temacie

Do StarCrafta temu jak z nieba do piekła. Ktoś sobie wyciągnął sprity z assetów gry i animował je w js-ie. Dodatkowo kompletnie bezprawnie zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 21:47, TigerXP napisał:

A podobno gram nie popiera piractwa :)

Już nie pierwszy raz im się zdarza takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się przedmówcami, zwłaszcza CDRV.

Pomijając fakt, że Blizzard promuje SC2 na arenie e-sportowej, to ciekaw jestem jak wyglądałyby turnieje w przeglądarce organizowane przez ESL ;p

Polecam StarCrafts od CarbotAnimations. IV sezon jest zabawnym powrotem do czasów Brood Wara w oczekiwaniu na LotV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 01:30, Ichvander napisał:

Tak apropo...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102396&u=2 ban polecial za piractwo. A jakos
pani Malgosia pewnie dalej newsy pisac bedzie ergo promocja piractwa jest spoko :)
czyli moge rzucac linkami do "darmowych" gierek?

Nihil novi. Zanim założyłem konto widziałem bany za głupstwo (wiele lat temu, jak jeszcze nie miałem konta, jakiś użytkownik dostał ban za pytanie do kiedy jest akcja z jakąś darmową grą w ramach give away; albo ban o pytanie czy Fallout jest na licencji f2p... serio za takie coś ban?).

Jak dla mnie ten news promuje w pewnym sensie piractwo. Nie oczekuję kary, szczególnie takiej jak tamci użytkownicy (nie pamiętam nicków) dostali, no ale wytknąć można. ;P
A artykuł bardzo ładnie napisany tak w ogóle, stąd nie zwalniałbym autorki haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 01:30, Ichvander napisał:

Tak apropo...


Dziwi Cie to? Na tym portalu niejednokrotnie juz zamieszczano skany z zagranicznych pism (co jest naruszeniem praw autorskich!), gdy zwrocilem pare razy uwage, zostalem poinformowany, ze jest to ok, bo podane jest zrodlo, a poza tym to nie oni skanowali, tylko wzieli skany z innych stron. Rece mi opadly. Podobnie rzecz sie ma z "amatorskimi" tlumaczeniami gier. O ile pochwalam sama inicjatywe, zgodnie z prawem (a konkretniej - EULA, ktora musimy wszyscy zaakceptowac) jakakolwiek ingerencja w pliki gry jest zabroniona. Co robi gram? Wali na glownej artykuly o kolejnych spolszczeniach wraz z linkami.

Jak widac, co wolno wojewodzie... Nie licz na to, ze ktos tu odpisze. Norma jest, ze w takich przypadkach nabieraja wody w usta i cala redakcja nagle znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak profesjonalizmu bardziej mnie boli niz propagowanie piractwa. Jak mozna napisac ze SC jest z 99 roku.... To nie jest niszowa gierka o ktorej nikt nie slyszal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować