Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - dodatek Serca z Kamienia z datą premiery i zwiastunem!

23 postów w tym temacie

A mnie martwi brak wersji pudełkowej dla XO, jeśli okaże się, że nie będzie takiej w ogóle to nie ukrywam będę lekko rozczarowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 18:59, Makoko napisał:

A mnie martwi brak wersji pudełkowej dla XO, jeśli okaże się, że nie będzie takiej w
ogóle to nie ukrywam będę lekko rozczarowany :/

XBox już dostał karty. :P W pudełku przecież nie będzie płyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2015 o 19:34, Rick napisał:

XBox już dostał karty. :P W pudełku przecież nie będzie płyt :P


Co z tego, że już dostał karty?! A nawet jeśli miałoby to mieć jakieś znaczenie, to przecież z tego co wiem dodają inne talie. Poza tym nie uśmiechało mi się wydawać ponad 400zł na kolekcjonerke, gdzie tylko karty naprawdę mnie interesowały. Nie rozumiem co stoi na przeszkodzie, by wydać tą edycję na XO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W wersji pudełkowej będą karty? Cios w pysk dla tych którzy preorderowali wersję elektroniczną
> -.-
Cios w pysk dla tych co maja season passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2015 o 20:29, Makoko napisał:

Co z tego, że już dostał karty?! A nawet jeśli miałoby to mieć jakieś znaczenie, to przecież
z tego co wiem dodają inne talie. Poza tym nie uśmiechało mi się wydawać ponad 400zł
na kolekcjonerke, gdzie tylko karty naprawdę mnie interesowały. Nie rozumiem co stoi
na przeszkodzie, by wydać tą edycję na XO?

Wersja pudełkowa w porównaniu z cyfrową to tylko karty. XBox jako jedyny dostał wcześniej karty. Jeśli wcześniej konsola microsoftu nie dostałaby dwóch talii, to dzisiaj prawdopodobnie nie byłoby tej pudełkowej edycji.

@Cykada -> patrz kilka postów wyżej, dostaną zniżkę na talie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Będzie wersja pudełkowa? Oo ... Tylko z jednym dodatkiem? Nie będzie kodu na drugi?
Drugi pewnie będzie wydany w pudełku jak przyjdzie czas jego premiery. Wydaje się to logiczne. Serca z Kamienia mają talie wiewiórek i potworów do Gwinta. Łatwo się domyślić, że następne DLC w pudełku dostarczy talie Nilfgardu i Królestw Północy.

@Makoko
Gdzieś na fb ludzie z cdp.pl napisali, że nie będzie pudełkowego wydania na konsolę MCsoftu - i że ta decyzja w żadnym stopniu nie zależała od cdp. Możliwe, że przy okazji drugiego dodatku dostaną pozostałe talie.

CDP pisał też, że karty w polskiej wersji językowej pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji. Kupując za granicą będą już w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kod uprawnia do zniżki o połowę na talię Gwinta, która kosztuje 19,99$, także ze zniżką zapłacimy 9,99$. Do tego doliczamy wysyłkę z USA - 9,38$. To daje nam 19,37$, czyli (kurs na dziś) 72,9 PLN. Tymczasem na cdp.pl dodatek w wersji pudełkowej z talią kart, na którą dostaliśmy zniżkę kosztuje 69,99 PLN. Faktycznie - interes życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kilka postów(tu czy w necie) widzę zdania, ze nabywcy samej przepustki sa nabici w butelke. Pytam sie jak? To nie mozna juz anulowac niezrealizowanego zamowienia typu preorder ? W jakich sklepach takie rzeczy sa, ze kupujesz bez mozliwosci anulowania preordera? W gog''u i psn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować