Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Deus Ex: Mankind Divided Adam Jensen będzie czuł się winny

10 postów w tym temacie

2 razy przeszedłem dxhr i ani razu nie wypowiedziano kwestii "i never asked for this". Musicie przestać się nad sobą użalać i zacząć dostosowywać do sytuacji. "It was my fault" pewnie mój Adam też nie powie, bo nie jest pajacem, co będzie ginął za cudze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej staje się jasne do czego dąży główny wątek. Ci co mieli styczność z całą serią zapewne zauważyli, że J.C. i Jensen brzmi podobnie. Dodając do tego, że J.C. Denton urodził się w 2029 to nietrudno się domyślić wielu rzeczy. Nic więc dziwnego, że będzie się obwiniać skoro wie, że wszystkie problemy świata są wywołane tym, że sam się urodził jako projekt naukowy iluminatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 22:14, Gram_Narkotyku napisał:

2 razy przeszedłem dxhr i ani razu nie wypowiedziano kwestii "i never asked for this".
Musicie przestać się nad sobą użalać i zacząć dostosowywać do sytuacji. "It was my fault"
pewnie mój Adam też nie powie, bo nie jest pajacem, co będzie ginął za cudze problemy.


https://www.youtube.com/watch?v=Kq5KWLqUewc

Bo patrzysz nie tam gdzie powinieneś. Pierwsza kwestia z pierwszego trailera DX:HR ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 2 razy przeszedłem dxhr i ani razu nie wypowiedziano kwestii "i never asked for
> this".
> > Musicie przestać się nad sobą użalać i zacząć dostosowywać do sytuacji. "It was
> my fault"
> > pewnie mój Adam też nie powie, bo nie jest pajacem, co będzie ginął za cudze problemy.
>
>
> https://www.youtube.com/watch?v=Kq5KWLqUewc
>
> Bo patrzysz nie tam gdzie powinieneś. Pierwsza kwestia z pierwszego trailera DX:HR (
> ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ale w grze można wybrać ten dialog przynajmniej 2 razy. Raz, jak gada się z matką dziewczyny Adama, drugi raz gdzieśtam, jak gada się z innym ciulem, co załatwił se poprawki i teraz marudzi. To nie kwestia tego, że jest w trailerze, tylko tego, że jest też w rozgrywce, a gracze dalej grają Jensena jak użalającego się nad sobą mięczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > 2 razy przeszedłem dxhr i ani razu nie wypowiedziano kwestii "i never asked
> for
> > this".
> > > Musicie przestać się nad sobą użalać i zacząć dostosowywać do sytuacji. "It
> was
> > my fault"
> > > pewnie mój Adam też nie powie, bo nie jest pajacem, co będzie ginął za cudze
> problemy.
> >
> >
> > https://www.youtube.com/watch?v=Kq5KWLqUewc
> >
> > Bo patrzysz nie tam gdzie powinieneś. Pierwsza kwestia z pierwszego trailera DX:HR
> (
> > ͡~ ͜ʖ ͡°)
> Ale w grze można wybrać ten dialog przynajmniej 2 razy. Raz, jak gada się z matką dziewczyny
> Adama, drugi raz gdzieśtam, jak gada się z innym ciulem, co załatwił se poprawki i teraz
> marudzi. To nie kwestia tego, że jest w trailerze, tylko tego, że jest też w rozgrywce,
> a gracze dalej grają Jensena jak użalającego się nad sobą mięczaka.
Wydaje mi się, że tylko Ty to widzisz w ten sposób i zbyt płytko postrzegasz tę postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 01:56, Fun_g_1_2_3 napisał:

Coraz bardziej staje się jasne do czego dąży główny wątek. Ci co mieli styczność z całą
serią zapewne zauważyli, że J.C. i Jensen brzmi podobnie. Dodając do tego, że J.C. Denton
urodził się w 2029 to nietrudno się domyślić wielu rzeczy. Nic więc dziwnego, że będzie
się obwiniać skoro wie, że wszystkie problemy świata są wywołane tym, że sam się urodził
jako projekt naukowy iluminatów.


Nie rozumiem do końca o co ci chodzi a twój post mnie z lekka zaintrygował. Masz na myśli że Denton to syn Jensena czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 20:00, nurbi napisał:

Nie rozumiem do końca o co ci chodzi a twój post mnie z lekka zaintrygował. Masz na myśli
że Denton to syn Jensena czy co? :D

Może nie bezpośrednio, ale tak. Adam Jensen jest jedynym człowiekiem z wrodzoną akceptacją ulepszeń mechanicznych. J.C. Denton jest jedynym człowiekiem z wrodzoną akceptacją nano ulepszeń, które także są mechaniczne. J.C. został sklonowany przez iluminatów z 5 letniego Paula w 2029 czyli 2 lata po tym jak przejeli badania Megan nad próbką Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować