Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza znów na szczycie. Znakomite oceny Forzy Motorsport 6

6 postów w tym temacie

No, między 60, a 90 punktów rozstrzał jest niemały. Ale ja cieszę się z tych wysokich ocen, bo jestem fanem tej serii (zwłaszcza 4 części) i kibicuję jej. Gram w Forzę na przemian z Gran Turismo od wielu lat i uważam, że po sukcesach serii Forza w poprzedniej generacji, gdzie zostawiła daleko w tyle Gran Turismo, nadszedł czas na dominację Gran Turismo. Tak wysokie oceny pomogą Gran Turismo 7 być symulacją wszech czasów i wrócić na tron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No, między 60, a 90 punktów rozstrzał jest niemały. Ale ja cieszę się z tych wysokich
> ocen, bo jestem fanem tej serii (zwłaszcza 4 części) i kibicuję jej. Gram w Forzę na
> przemian z Gran Turismo od wielu lat i uważam, że po sukcesach serii Forza w poprzedniej
> generacji, gdzie zostawiła daleko w tyle Gran Turismo, nadszedł czas na dominację Gran
> Turismo. Tak wysokie oceny pomogą Gran Turismo 7 być symulacją wszech czasów i wrócić
> na tron.
Właśnie to są zalety konkurencji ;) Mam nadzieję, że właśnie rywalizacja pomiędzy FM, a GT przyniesie kolejne, coraz lepsze edycje obu serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Polyphony strasznie się rozleniwiło. Dla mnie ostatnim dobrym GT była 4, a z 5 się nie polubiłem. Forza za to wyprzedziła Gran Turismo już za pierwszym podejściem. To mogło dać im do myślenia. GT7 powinno być ścigałką, której PS4 potrzebuje. DriveCluba nie liczę, bo był on czymś jak PGR dla posiadaczy Xboksa. Tyle że gorszym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście grałem w demo Forze Motorsport 6 i gra robi wrażenie zwłaszcza w deszczu, widać jak warunki pogodowe zmieniły się na lepsze od tej zastosowanej w FH2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 19:09, Skelldon napisał:

DriveCluba
nie liczę, bo był on czymś jak PGR dla posiadaczy Xboksa. Tyle że gorszym. ;)

>

Nie do końca widzę w czym PGR był lepszy od swojego duchowego następcy, to z grubsza identyczna gra tylko o wiele mniej kompetytywna niż DC..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować