Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda zapowiada Season Pass do Fallout 4, mody będą dostępne także na PS4

6 postów w tym temacie

Czyli widzę, że tak jak z poprzednimi Falloutami trzeba będzie poczekać aż pojawi się edycja GOTY i jak już będzie w promocji za jakieś 7 euro będzie można kupić :)
Nie będę kupował Season Passa za taką kasę jak i tak wydaję majątek na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 09:46, Phobos_s napisał:

Czyli [...]tak jak z poprzednimi Falloutami trzeba będzie poczekać aż pojawi się edycja GOTY

Dokladnie. Sam zakupie GOTY na konsole. Poczekam ten rok dwa, na razie sa inne pozycje do ogrania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bethesda zamierza też ściśle współpracować z fanami i dodawać nowe elementy w zależności od tego, czego by sobie życzyli."

Wow. Najpierw traktują graczy z PS4, jak konsumentów trzeciej kategorii, a potem łaskawie oznajmiają, że jednak wprowadzą jakieś mody na konsolę Sony. Do tego zmieniają Fallout''a w jakąś breję.

Czy tylko mi odpowiadał "model wędrowca", który był zawarty we wszystkich częściach serii Fallout (nawet w tych pierwszych), gdzie chodziło właśnie o to, aby przemierzać świat, zwiedzać nowe miejsca i natrafiać na różne wydarzenia/historie, a nie o tworzenie własnego domku i bawienie się w towerdefence?

Szczerze, tak jak czekałem przed zapowiedzią "czwórki" na kontynuację Fallout''a, tak teraz mam to serdecznie w )(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni sobie żarty robią ? :>
Co się z tą polityką gier dzieje.... [w sumie już porobiło.] DLC ? Betha rly ? nie możecie za jakiś czas normalnego Expansion Seta wydać jak w przypadku chociażby TES IV Oblivion: Knights of the Nine ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda już parę miesięcy temu (chyba nawet na E3, gdzie Fallout 4 był zapowiedziany) pokazała tryb budowy osady, a zarazem oświadczyła, że aby przejść grę wcale nie będzie trzeba tej osady budować, a co więcej, można ją przejść nawet nie wiedząc, że taki tryb istnieje. Osobiście uważam, że to może być niezły pomysł. Ale dla mnie F4 to też nie gra-cudo, bo nie ma w niej Enklawy :(, może niewielu z fanów Fallouta ją lubi ale ja do nich należę, i marzę o możliwości dołączenia do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować