Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 4 z pierwszym w historii serii fabularnym DLC. Wiadomo skąd ten pomysł

9 postów w tym temacie

Jeżeli Uncharted 4: A Thief''s End, będzie tak dobre, jak było The Last of Us, a dodatek będzie przynajmniej taki fajny, jak było The Last of Us: Left Behind, to jestem jak najbardziej za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 13:51, Sanders-sama napisał:

I tak oto skutecznie odstrasza się ludzi od kupowania gier na premierę.


Coś w tym jest. The Last of Us z dodatkiem Left Behind, można było kupić w dobrej cenie, ... niedługo po wydaniu samego Left Behind. Z drugiej strony, gra jest na tyle dobra, że czekanie na okazję, to masochizm ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Teraz zamiast w dniu premiery, będę czekał na wersję razem z dodatkiem. Wielkie (sarkazm) dzięki ND, że postanowiliście sobie poeksperymentować z ekonomią firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tak, jakby Was ktoś zmuszał do zakupu DLC ...
Ja kupuję grę, a nie grę z DLC. Nie jestem masochistą, żeby czekać rok lub więcej na grę w wersji GOTY, po prostu czekam aż dodatki stanieją, lub stanieje Seasin Pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super kupiłem preorder ze względu na to ze ta seria nigdy nie miała DLC, ja kolekcjonuje gry i zawsze wole mieć wersje goty (jeśli dodatki są na płycie nie na kodzie) wiec gdybym wiedział to bym poczekał z kupnem, teraz kicha bo nie sprzedam edycji specjalnej za która dałem 289zl żeby mieć wersje goty... ostatni mój zakup premierowy nie opłaca się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować