Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Stwórz wymarzoną naklejkę na samochód i wygraj Forza Motorsport 6!

9 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2015 o 17:03, KingShaq32 napisał:

Poszło, mam nadzieję, że naklejka, którą zaprojektowałem w FM 4 nie będzie niezgodna
z regulaminem :P


Raczej nie, ale fajnie by było jakby to były nowe projekty w formie np. rysunku czy grafiki komputerowej. Powiem szczerze, że nawet i ja bym starał się pokazać moje ulubione i stworzone od podstaw malowanie w jakiejś grze, ale często są w nich gotowe pakiety naklejek i ciężko byłoby mi wszystkie je pod tym kątem sprawdzać.

Tak czy inaczej tego typu prace przejdą, ale lepiej by było gdyby to były świeże projekty graficzne/rysunkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update: konkurs przedłużamy o tydzień!

Oznacza to również, że na Wasze prace czekamy do 5 października do godziny 23:59, a wyniki podamy nieco później w następnym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale mamy wyniki!

Grę Forza Motorsport 6 na XBox One otrzymuje - KingShaq32! Poniżej znajdziecie jego pracę. Gratuluję i jeszcze dziś otrzymasz ode mnie maila w tej sprawie :)

Wszystkim dziękuję za udział i zachęcam do brania udziału w naszych następnych konkursach :)

20151012171402796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Muradin_07 A czy wiadomo coś o Wielkim konkursie urodzinowym?

Tak, dzisiaj powinny wyniki pojawić się na stronie konkursowej. Będę jeszcze dzisiaj wysyłał maile do nagrodzonych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Muradin_07 A czy wiadomo coś o Wielkim konkursie urodzinowym?
>
> Tak, dzisiaj powinny wyniki pojawić się na stronie konkursowej. Będę jeszcze dzisiaj
> wysyłał maile do nagrodzonych osób :)

Dzięki za info :) w takim razie czekam na maila hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować