Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaginięcie Ethana Cartera na PC w wersji Redux za darmo dla posiadaczy gry

11 postów w tym temacie

Obejrzałem porównanie obu wersji i, no cóż, w kilku miejscach wersja na PS4 wygląda lepiej, natomiast w ogólnym rozrachunku bardziej podoba mi się wersja na PC. Spodziewałem się więcej po przeskoku z UE3 na UE4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2015 o 13:32, TomekVader83 napisał:

Brawo dla Astronautów. No i tutaj się jednak dało a w przypadku Dark Souls II na PC nie...


Dark Souls 2 skrajny przypadek jak można z graczy robić baranów, od zapowiedzi - gdzie gra wygląda jakieś trzy razy lepiej - przez zapewnienia, że wydają finalny produkt, bez dodatków - po wydanie wersji specjalnej która dzieli graczy na kategorie online A i B, bez możliwości wspólnej gry. Parodia.

Divinity, Wasteland 2 teraz Ethan dobrze się dzieje na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem porównanie obu wersji i, no cóż, w kilku miejscach wersja na PS4 wygląda lepiej,
> natomiast w ogólnym rozrachunku bardziej podoba mi się wersja na PC. Spodziewałem się
> więcej po przeskoku z UE3 na UE4.

A jaki ma sens porównanie PC UE3 z PS4 UE4? Nie lepiej byłoby obejrzeć porównanie PC UE3 vs PC UE4? Zakładam, że ustawienie grafiki na PS4 są niższe niż max na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak miło ze strony Astronautów :)
Fajne posunięcie i chętnie wrócę do tego tytułu choć zakupiłem i przeszedłem go od razu po premierze.
Zobaczymy jak dużo daje UE4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować