Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa aktualizacja do Madden 16 poprawia wygląd graczy

6 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2015 o 11:02, swgs1994 napisał:

Czy kogoś to w ogóle obchodzi? Czy ktokolwiek gra w tę grę? Bo jakoś ten sport wydaje
się tak "odległy" i nie pociągający.


To najszybciej rozwiająca się dyscyplina sportowa w Polsce. Parę lat temu jeszcze grało w całym kraju paru chłopaków za własne pieniądze (a sprzęt trochę kosztuje), teraz w każdym większym mieście jest drużyna, działa parę lig (najważniejsza miała swój finał parę sezonów temu na Stadionie Narodowym i chyba przyciągnęło to więcej widzów niż rozgrywający się parę tygodni wczeńsiej mecz reprezentacji w piłkę nożną), mamy już swoją reprezentację. Przez tę parę lat dokonał się ogromny progres jeśli chodzi o popularność futbolu amerykańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 11:02, swgs1994 napisał:

Czy kogoś to w ogóle obchodzi? Czy ktokolwiek gra w tę grę? Bo jakoś ten sport wydaje
się tak "odległy" i nie pociągający.


Grałem w kiedyś w demko i muszę przyznać, że gra jest ciekawa i wciągająca. Jednakże cięzko mi połapać się w taktyce. Na pewno byłoby lepiej gdyby były łatwo dla mnie dostępne transmisje z polskimi komentatorami tłumaczącymi to i owo, a także żeby ten sport był bardziej rozpowszechniony w Polsce, a tak dalej zostanę laikiem w tej dyscyplinie. Chociaż i tak jest mi do niej bliżej niż do baseball''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, wszystich graczy z całego świata? Czy muszę kupić grę żeby mi poprawiło?

Czy aktualizacja sprowadza się do napisów "zrób xxx pompek/ brzuszków/ przysiadów" na ekranach ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować