Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed na nowych, ładnych obrazkach

23 postów w tym temacie

> To nie jest Lamborghini Aventador.... po "klapie" silnika sądzę ze to Lamborghini Sesto
> Elemento albo Lamborghini Huracan.... moim skromnym zdaniem ....

Faktycznie. Tyłek trochę podobny do A., ale po zerknięciu na Sesto - to raczej to drugie autko. :) Poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To nie jest Lamborghini Aventador.... po "klapie" silnika sądzę ze to Lamborghini
> Sesto
> > Elemento albo Lamborghini Huracan.... moim skromnym zdaniem ....
>
> Faktycznie. Tyłek trochę podobny do A., ale po zerknięciu na Sesto - to raczej to drugie
> autko. :) Poprawiłem.
To Huracan, patrz lampy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To nie jest Lamborghini Aventador.... po "klapie" silnika sądzę ze to Lamborghini
> Sesto
> > Elemento albo Lamborghini Huracan.... moim skromnym zdaniem ....
>
> Faktycznie. Tyłek trochę podobny do A., ale po zerknięciu na Sesto - to raczej to drugie
> autko. :) Poprawiłem.
To jest Huracan, a nie Sesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki szablon na grę wyścigową nie oferuje niczego innowacyjnego poza grafiką. Wygląda to tak. No dobra ludzie. Robimy gre wyścigową więc musi być w niej srerrari srambo beemki porszaki nie damy im nawet hondy crx czy civic bo po co? Niech się tłuką po ulicach super autami. Kiedy wyjdzie gra typu Juiced. Kupujemy na początek auto z szrota i to nie pegani zonde a jakiegoś grata naprawiamy tuningujemy pniemy się w wyżyny... Po co być innowacyjnym. Ja jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra to jeden wielki szablon na grę wyścigową nie oferuje niczego innowacyjnego poza
> grafiką. Wygląda to tak. No dobra ludzie. Robimy gre wyścigową więc musi być w niej srerrari
> srambo beemki porszaki nie damy im nawet hondy crx czy civic bo po co? Niech się tłuką
> po ulicach super autami. Kiedy wyjdzie gra typu Juiced. Kupujemy na początek auto z szrota
> i to nie pegani zonde a jakiegoś grata naprawiamy tuningujemy pniemy się w wyżyny...
> Po co być innowacyjnym. Ja jestem zawiedziony.

Przepraszam że przeszkodzę w twojej ignorancji, ale przez ostatnie E3, Gamescomy i inne okazje twórcy w kółko pokazywali auta takie jak Subaru BRZ, Nissan 180SX czy inne stare graty. To chyba dobrze, że oprócz szajsu którym ty chcesz jeździć, w końcu pokazano coś czym większość chce jeździć, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFS zapowiada się naprawdę smakowicie. Takie połączenie Undergrounda i Carbona. Moich ulubionych części :) Choć High Steaks, Porsche U i Pro Street również zaliczam do ścisłej czołówki. Wszystko inne po Pro Street to już niestety słabizna straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest Lamborghini Aventador.... po "klapie" silnika sądzę ze to Lamborghini Sesto
> Elemento albo Lamborghini Huracan.... moim skromnym zdaniem ....
Co za różnica? To i tak Lambo w grze o nielegalnych wyścigach. Skończą jak w Undercover na Veyronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 09:22, PokerMorda napisał:

> Ta gra to jeden wielki szablon na grę wyścigową nie oferuje niczego innowacyjnego
poza
> grafiką. Wygląda to tak. No dobra ludzie. Robimy gre wyścigową więc musi być w niej
srerrari
> srambo beemki porszaki nie damy im nawet hondy crx czy civic bo po co? Niech się
tłuką
> po ulicach super autami. Kiedy wyjdzie gra typu Juiced. Kupujemy na początek auto
z szrota
> i to nie pegani zonde a jakiegoś grata naprawiamy tuningujemy pniemy się w wyżyny...

> Po co być innowacyjnym. Ja jestem zawiedziony.

Przepraszam że przeszkodzę w twojej ignorancji, ale przez ostatnie E3, Gamescomy i inne
okazje twórcy w kółko pokazywali auta takie jak Subaru BRZ, Nissan 180SX czy inne stare
graty. To chyba dobrze, że oprócz szajsu którym ty chcesz jeździć, w końcu pokazano coś
czym większość chce jeździć, nieprawdaż?

Nie prawdaż. Efekt tego jest taki,ze żeby mieć szanse pod koniec każdy MUSI kupić auta pokroju Aventadora, czy Veyrona, bo pod nie jest ustawiany poziom trudności. A nie o tym są nielegalne wyścigi. "Szajs"? To słowo pokazuje tylko twoją ignorancję. Duch motoryzacji nie polega na podniecaniu się najdroższymi autkami z 2015 i patrzeniu z pogardą na te stare, bo co tam legenda motoryzacji, liczy się szpan. F&F zawsze był o pasjonatach, którzy ze szrota robili wózek zdolny przegonić Ferrari, bo wkładali w niego pracę, serce i kupę kasy na nowe części, nie o bogatych dzieciakach, którzy kupowali Bugatti za kasę tatusia. Dziwne, że rozumie to facet, który nigdy nie pojedzie w żadnym wyścigu. Wróć. Nigdy nie pojedzie.
Auta do takiej gry to Hondy, Nissany, Mazdy, Ople, trochę starych, amerykańskich, ew. stare BMW. Nie bryki za 250 000 - 2 500 000 prosto z salonu we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś np. w starego Most Wanted? Tam tez były Lambo i inne superfury których w ogóle nie tknąłem a dalej byłem w stanie wygrywać wyścigi bo w maksymalnie stuningowanej Suprze mogłem się rozpędzić tyle co maksymalnie stuningowanym Lambo. Tak samo było w Carbonie.
W ogóle nie zamierzam jeździć supersamochodami w nowym NFS. Niech se będą te lambo i inne drogie fury - wolę starego Nissana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałeś np. w starego Most Wanted? Tam tez były Lambo i inne superfury których w ogóle
> nie tknąłem a dalej byłem w stanie wygrywać wyścigi bo w maksymalnie stuningowanej Suprze
> mogłem się rozpędzić tyle co maksymalnie stuningowanym Lambo. Tak samo było w Carbonie.
>
> W ogóle nie zamierzam jeździć supersamochodami w nowym NFS. Niech se będą te lambo i
> inne drogie fury - wolę starego Nissana :P
Teraz zaczynam znowu grać w MW. Faktycznie masz rację, pod koniec były fury z wyższej półki. Trochę lipnie zresztą, bo teraz jestem 11 na liście po przegranej Big Lou, a najlepsza fura już teraz kosztuje 3 razy tyle co mam. Fart, że BL przegrał auto. Niby da się podrasować (nieopłacalne, za 12k ledwo wskaźniki osiągów drgną),niby tylko Eclipse, ale bije wszystko normalnie dla mnie dostępne na głowę. Ani nie tuninguję, ani nie kupuję nowego. Szczerze to faktycznie nie sprawdzałem do jakich poziomów można podrasować "normalne" auto w NfSach. W większości i tak jeżdżę zdobycznymi. Pod koniec dla jaj spróbuję Lexusa podrasować jeździć w wyścigach 2 miejsca Listy :) Choć pewnie i tak moim głównym wózkiem będzie Ford JViego.
P.S. Za to w takim Undercover już w pewnym momencie było ciężko z kiepskim wózkiem. Aż fart, że były darmowe, bo zbierałem się do farmienia, to to nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:51, nurbi napisał:

Grałeś np. w starego Most Wanted?


Nosz miałem dać ten sam przykład :D Jeżeli nowy NfS będzie przypominał MW to będzie cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał se lambo pojeździć i innymi szrotami to sobie odpale Project Cars. W underground 2 na dzien dobry dostawalismy golfy peugeoty 206 toyoty corolle.. Inne klasyki tuningowało sie te auta do takiego poziomu że dawały radę dużo droższym autom. I to było to coś czego nie widzę w nowym nfs. Macie dla przypomnienia

http://nfs.wikia.com/wiki/Need_for_Speed:_Underground_2/Cars a potem piszcie swoje smuty jakie to lambo jest spoko. Jest. Pod koniec gry. Chce zaczynać z jakimś złomem z szrota niczym w juiced by pod koniec zrobić z niego prototyp (juiced) i ścigać się z 2000-konnymi samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować