Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Need for Speeda tylko na konsolach

24 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2015 o 11:10, Citkowsky napisał:

Uszkodzenia- praktycznie ich nie ma.


Ja jedyne co zauważyłem to bardzo lekkie uszkodzenia z przodu np. odstający trochę zderzak itp. No Gta 4 to to nie jest. Ciężko zrobić taką grę z uszkodzeniami mechanicznymi (o ile miałoby to sens przy takiej rozgrywce), co nie zmienia faktu, że mogłoby to chociaż wyglądać na zniszczone.

Dnia 03.10.2015 o 11:10, Citkowsky napisał:

Modyfikacje aut- no tu jest co robić, nieźle to wygląda


Tak tu bardzo bogato, szczególnie jeśli chodzi o wizualne modyfikacje, ale ingerując w mechanikę też fajnie podzielono to na wiele pojedynczych czy zespołów części, a nie na zawieszenie silnik i skrzynie + nitro. Tu to co zareklamowali widać niemal od razu.

Dnia 03.10.2015 o 11:10, Citkowsky napisał:

Sterowanie- po wyłączeniu kontroli przy drifcie- jakoś to wygląda


Oj tam jeszcze nie grzebałem.

Dnia 03.10.2015 o 11:10, Citkowsky napisał:

Działanie hamulca ręcznego- porażka


Hamulec ręczny w NfS''ie nigdy dla mnie nie był przydatny. Nie bawiłem się w jego używanie bo nie przemawiało to do mnie w tej produkcji, to też i tu nie bedę go używał, albo też dopiero w skrajnych przypadkach.

Dnia 03.10.2015 o 11:10, Citkowsky napisał:

Ogólnie to za dużo fabuły jak dla mnie.
Grafika bardzo ładna.


Historia zapowiada się ciekawie, a patrzenie na ten świat, samochody, palce lizać.

Dnia 03.10.2015 o 11:10, Citkowsky napisał:

WIelu osobom może się ta gra spodobać, crapem na pewno nie jest.
Pogram sobie jeszcze dzisiaj to może się bardziej wciągnę.


Trochę jeszcze też pogram, ale nie za dużo, żebym wciąż tak bardzo niecierpliwie wyczekiwał NfS''a. Dla mnie to naprawdę produkcja bliska jakiej wyczekiwałem od dawna, z utęsknieniem patrząc na starsze Need for Speed''y.

PS. Czy te samochody, które tu są to już pełna lista???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 10:07, Luk04229 napisał:

Hamulec ręczny w NfS''ie nigdy dla mnie nie był przydatny. Nie bawiłem się w jego używanie
bo nie przemawiało to do mnie w tej produkcji, to też i tu nie bedę go używał, albo też
dopiero w skrajnych przypadkach.


Jak zaczniesz brać udział w wyścigach drift to i ręczny się przyda. Ale po zmianie ustawień w garażu jest nieźle, można zmienić nastawy auta do szybkich sprintów i do driftu.

Dnia 04.10.2015 o 10:07, Luk04229 napisał:

PS. Czy te samochody, które tu są to już pełna lista???


Wątpię, toż tu ledwo 30 może 40 aut;)


Azazell

Liczę, że udostępnią też te częsci mapy które teraz nie maja dostępnych dróg.


W grze spędziłem wg. danych z NFS 5 godzin 55 minut.
Doszedłem do 20 levelu i coś się zacięło. Wyższego zrobić się nie da.

Aktualnie na koncie mam 145 000$ a dalej jeżdżę poczciwą Hondą Civic po lekkich modyfikacjach i daję radę w każdym wyściu:)

% przejścia gry to wg. statystyk 24%.

Jakąś godzinę temu dopiero obczaiłem, że można się teleportować do wybranego wyściu. A do tej pory jak głupi jeździłem po 15km z jednego końca mapy na drugi by zaliczyć wyścig.
I nadal nie wiem które są zaliczone a które nie. Jedne mają gwiazdeczkę na mapie, inne nie. I nie mam pojęcia co to oznacza.

Teraz mam jakieś wyzwanie, że muszę nabić mandatu na 2500pktów ale od 15min jeżdżę jak idiota po mieście i nigdzie radiowozu nie widzę.

Mniej więcej co kilkadziesiąt minut gra się wysypuje- albo jakiś błąd się pojawia albo, że coś z serwerami nie tak wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 10:07, Luk04229 napisał:

Hamulec ręczny w NfS''ie nigdy dla mnie nie był przydatny. Nie bawiłem się w jego używanie
bo nie przemawiało to do mnie w tej produkcji, to też i tu nie bedę go używał, albo też
dopiero w skrajnych przypadkach.


Jak zaczniesz brać udział w wyścigach drift to i ręczny się przyda. Ale po zmianie ustawień w garażu jest nieźle, można zmienić nastawy auta do szybkich sprintów i do driftu.

Dnia 04.10.2015 o 10:07, Luk04229 napisał:

PS. Czy te samochody, które tu są to już pełna lista???


Wątpię, toż tu ledwo 30 może 40 aut;)


Azazell

Liczę, że udostępnią też te częsci mapy które teraz nie maja dostępnych dróg.


W grze spędziłem wg. danych z NFS 5 godzin 55 minut.
Doszedłem do 20 levelu i coś się zacięło. Wyższego zrobić się nie da.

Aktualnie na koncie mam 145 000$ a dalej jeżdżę poczciwą Hondą Civic po lekkich modyfikacjach i daję radę w każdym wyściu:)

% przejścia gry to wg. statystyk 24%.

Jakąś godzinę temu dopiero obczaiłem, że można się teleportować do wybranego wyściu. A do tej pory jak głupi jeździłem po 15km z jednego końca mapy na drugi by zaliczyć wyścig.
I nadal nie wiem które są zaliczone a które nie. Jedne mają gwiazdeczkę na mapie, inne nie. I nie mam pojęcia co to oznacza.

Teraz mam jakieś wyzwanie, że muszę nabić mandatu na 2500pktów ale od 15min jeżdżę jak idiota po mieście i nigdzie radiowozu nie widzę.

Mniej więcej co kilkadziesiąt minut gra się wysypuje- albo jakiś błąd się pojawia albo, że coś z serwerami nie tak wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować