Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

- Gracze nie lubią niedokończonej zawartości - mówi wydawca Hitmana

11 postów w tym temacie

Ostatnio wszędzie ich pełno, czyżby powoli dochodziło do nich to, że kierunek jaki obrali niezbyt podoba się większości fanów? Pewnie tak - teraz będą tworzyć PRowe baśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Będzie jedna cena, nie mówimy więc o żadnych mikropłatnościach, a to pozwala nam rozwijać zawartość....
... Możemy jednak kontynuować tworzenie doświadczeń, dzięki czemu świat się będzie rozrastał - mówi Phil Rogers"

Może jestem niedowiarkiem, ale nie wierzę, w to że Square Enix, przez kilka lat, za darmo ( tzn. nie pobierając żadnych opłat ) będzie rozwijał grę. Na świecie nie ma nic za darmo.
Square Enix dokładnie wie co chce zrobić, ale sonduje graczy, obserwuje reakcje i rozważa różne opcje.

To jest działanie przemyślane:
Zobaczymy na ile możemy sobie pozwolić, jak się nie da, troszeczkę zmodyfikujemy biznes plan, może go lepiej zakamuflujemy i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to szczerze ni ziębi, ni grzeje, bo i tak kupię dopiero pełne wydanie. Bardziej interesuje mnie sam gameplay. Skoro jest podział na odcinki... pardon, misje, to powinny one wyglądać tak jak w starszych częściach. Czytanie opisu, badanie terenu, planowanie, ciche działanie, morderstwo głównego celu i ucieczka będąc niezauważonym. Takiego Hitmana lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie zaprzeczają. Niech przesuną date premiery o 3 lata i wydadzą to normalnie a nie lecą w kulki. Ja rozumiem że większość graczy to niepełnoletni plankton ale do jasnej cholery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować