Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko Worms i Heroes III - w co pececiaki mogą grać na jednym ekranie?

13 postów w tym temacie

Gry na jednym ekranie to najlepsze gry :3 nie ma to jak z kumplami usiąść na kanapie i popykać np. w Diablo 3, albo z dziewczyną w CoDa, czy Borderlands 2

Chciałbym, aby więcej takich gier z "podzielnym ekranem" powstawało na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie, od siebie, proszę użytkowników o proponowanie dużej ilości kolejnych gier - chcę wprowadzić dziewczynę w gaming, a myślę, że granie na początku na jednym ekranie ze mną będzie dobrym startem :)
Lista bardzo dobra, Sonica sprawdzę na pewno, od siebie dodam genialne, tak w singlu jak i coopie, Battleblock Theater twórców Castle Crashers. Binding of Isaac bodajże też ma jakiś tryb coop, ale chyba dość ułomny.. Wydaje mi się, że Hero Siege, który jest naprawdę przyjemną grą w singlu, też posiada lokalny coop, podobnie jak Risk of Rain.
Proszę o kolejne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trackmania 2 ma splitscreen i hot-seat, warto wspomnieć o tej kultowej ścigałce
Metal Slug chyba pozwala zagrać na 2
Distance ma splitscreen
N 2.0 z couch-coopem na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:50, Dartitwo napisał:

A seria Lego? Np Star Warsy? :D

Pierwsze o czym pomyślałem. Gralo się całkiem miło, ale poza tym bez szału. Może autor ma podobne przemyślenia na ten temat :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:50, Dartitwo napisał:

A seria Lego? Np Star Warsy? :D


Seria LEGO jest wspomniana w ostatnim akapicie.

Od siebie polecę z całego serca Disciples II. Ten tytuł, podobnie jak Heroes of Might & Magic III, nigdy się nie zestarzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze do zestawienia należałoby dodać Portala 2 :)
Jesteś pewien? Pamiętam że grałem w Portal coop ale na dwóch komputerach. Czy na jednym się da, nie pamiętam, musiałbym zainstalować.
Z innych gier : Mortal Combat, RAY MAN, Lara Croft and the Temple of Osiris, chyba też Split/Second i jeszcze pewno sporo tytułow by sie znalazlo. Oczywiście nie piszę o strumieniowaniu, ale podłączyć PC do TV to przecież żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2015 o 11:09, mktiger napisał:

> Jeszcze do zestawienia należałoby dodać Portala 2 :)
Jesteś pewien? Pamiętam że grałem w Portal coop ale na dwóch komputerach. Czy na jednym
się da, nie pamiętam, musiałbym zainstalować.

Da się, da :) tylko trzeba mieć pada podłączonego i spokojnie coop na split screenie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gry typu The Cursed Crusade albo Władca pierścieni czy to powrót króla albo wojna na północy, świetnie się przy tym bawiłem w trybie CO-OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować