Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II: Legacy of the Void - jest intro i data premiery!

22 postów w tym temacie

Teraz już tylko czekam, aż pojawi się w Waszym sklepie pre-order edycji kolekcjonerskiej, bo mam nadzieję, że takowa będzie w wersji pudełkowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie czas wybrali, wszystko w listopadzie -.- Bedzie dylemat Fallout 4 czy Starcraft, moze w moim przypadku nie tyle o kupno bo wezme jedno i drugie a bardziej o to na co czas przeznaczyc :P

Intro jak zawsze swietne w koncu Bllizard, klimat jest, pozostaje czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy gram.pl może potwierdzić czy będzie EK pudełkowa do kupienia, czy tylko delux na
> stronie Blizzarda?

Gram.pl niestety nic nie potwierdzi, bo na razie sam Blizzard nic jeszcze nie wspomniał o pudełkowej EK (chociaż pojawiła się w ofercie pewnych zagranicznych sklepów). Śledzę informacje na ten temat, bo też jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nudne, przebajerzone, wyprane z klimatu, no i ta oklepana narracja w tle... Szkoła pana znanego jako Michael Bay się kłania, i nie jest to komplement. Powtórka z Heart of the Swarm w każdym aspekcie.
Obejrzyjcie intro do pierwszego SC czy Brood War - tam nie tylko pięknie budowano nastrój, w subtelny sposób przemycono założenia fabuły czy elementy konstrukcji świata, czuło się na każdym kroku rękę reżysera.
A tutaj? Liczba "oczek" puszczanych do "fanów" przekracza granice przyzwoitości, obowiązkowy "bullet time", naparzanka, Archon rodem z kreskówki, naparzanka, na końcu 4gate w skali makro. Rety, a w oryginale rasę Protossów traktowano z takim... respektem. Emanowali dumą, aurą tajemniczości.

Jak można było SC2 tak bardzo skopać. Niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 00:12, Principes napisał:

Szczerze? Nudne, przebajerzone, wyprane z klimatu, no i ta oklepana narracja w tle...

Teraz niestety to się sprzedaje albo inaczej, to w dzisiejszych czasach wystarcza żeby zachwycić szarą masę.

Dlatego coraz bardziej martwię się o film Warcrafta, bo świetny reżyser i przyzwoita obsada może nie wystarczyć gdy Blizzard patrzy przez ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze zgodzi się z przedmówcami.
Juz od jakiegos czasu filmy Blizza popadaja w jednostajna maniere łubudu.
Zero klimatu, wprowadzenia, a w przypadku walk jakiejs ciekawej choreografi.
Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... tego samego dnia co Fallout 4? Nieźle.
F4 mam już zamówione, więc teraz czekam czy w sklepie gram.pl będzie EK StarCrafta :)
W końcu kolekcja musi być dopełniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy gram.pl może potwierdzić czy będzie EK pudełkowa do kupienia, czy tylko delux
> na
> > stronie Blizzarda?
>
> Gram.pl niestety nic nie potwierdzi, bo na razie sam Blizzard nic jeszcze nie wspomniał
> o pudełkowej EK (chociaż pojawiła się w ofercie pewnych zagranicznych sklepów). Śledzę
> informacje na ten temat, bo też jestem zainteresowany.

Cześć, cały czas czekamy na informacje od wydawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2015 o 23:02, damlon napisał:

Gram.pl niestety nic nie potwierdzi, bo na razie sam Blizzard nic jeszcze nie wspomniał
o pudełkowej EK (chociaż pojawiła się w ofercie pewnych zagranicznych sklepów). Śledzę
informacje na ten temat, bo też jestem zainteresowany.


EK pudelkowe napewno istnieje ja mam juz zamowione w GameStop. Nie wiem jak to bedzie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram.pl niestety nic nie potwierdzi, bo na razie sam Blizzard nic jeszcze nie wspomniał
> o pudełkowej EK

Wspominał wraz z wersją delux. znana jest zawartość i takie tam. Dziwi mnie tylko, że po tym się urwało i tylko delux jest do kupienia i te dziwne preordery.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować