Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyki z PS2 niedługo na PS4?

12 postów w tym temacie

Ludzie, co to jest? Sony zamiast PS4 powinno wydać konsolę "PS2 REMAKE" i tam wydawać stare gry z nową grafiką....
Żyjemy w 2015 a gramy w gry z 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 11:37, ErykG napisał:

Ludzie, co to jest? Sony zamiast PS4 powinno wydać konsolę "PS2 REMAKE" i tam wydawać
stare gry z nową grafiką....
Żyjemy w 2015 a gramy w gry z 2005


Jeżeli odnowią takie gry, jak Crash, Spyro czy MediEvil, to jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 11:37, ErykG napisał:

Ludzie, co to jest? Sony zamiast PS4 powinno wydać konsolę "PS2 REMAKE" i tam wydawać
stare gry z nową grafiką....
Żyjemy w 2015 a gramy w gry z 2005


Raczej chodzi o podobną możliwość grania w gry w wersji z PS2 na PS3. Nikt nie mówi o masowym tworzeniu remasterów. Spokojnie ;)

Poza tym nie wiem jak inni, ale o wiele bardziej przytuliłbym możliwość ogrywania gier z PSXa niż z PS2. W przypadku tej drugiej mam tylko kilka gier, w które faktycznie nie grałem i chciałbym w nie zagrać, ale pierwsza ma o wiele bardziej kultowe pozycje, które są po prostu ponadczasowe i warto w nie grać dziś, pokazywać innym. Remaster to nie jest także zła rzecz - zależy w jakim kontekście to słowo zostaje użyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię odświeżone wersje :) Z tym że odświeżanie to dla mnie nie tylko podniesienie rozdziałki. Rozdziałka w górę, ale też i tekstury. To nie jest wiele roboty, a efekt przyjemny. Po powiedzmy sobie szczerze gry z PS2 w dzisiejszych czasach wyglądają bardzo słabo (może poza bijatykami typu Tekken i DOA) i wyższa rozdzielczość tekstur ''is a must''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o remastery to chwilowo czekam tylko na Final Fantasy XII (prędzej, czy później...) i Evil twin (pewnie nikt poza mną nie pamięta, że coś takiego istniało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by Crasha Bandicoota, Spyro i Prince of Persia (1-3) odnowić dla PS4, choćby w wersji cyfrowej ^u^
Za GTA SA też bym się nie obraził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 11:37, ErykG napisał:

Ludzie, co to jest? Sony zamiast PS4 powinno wydać konsolę "PS2 REMAKE" i tam wydawać
stare gry z nową grafiką....
Żyjemy w 2015 a gramy w gry z 2005


Bo przecież nowych gier w ogóle nie ma a Bloodborne czy Horizon Zero Dawn czy zapowiedziany dzisiaj Gravity Rush 2 to remake''i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 14:37, LastOrder napisał:

Jeśli będą takie perełki jak Dark Cloud wyciągać z odmętów biblioteki PS2 to jestem 3
razy na tak. Tylko żeby cena nie była z kosmosu jeszcze.


No właśnie, aż dziwi jakim cudem im ta gra wpadła w ręce i co kierowało ich wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować