Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dramatyczna scena z pociągiem - fragment rozgrywki z Assassin`s Creed Syndicate

32 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2015 o 08:50, UnEsCo napisał:


3) "usunięte aby nie spojlerować historii". Co proszę? To będzie mieć fabułę? Jakaś nowość
w serii. Istna innowacja


AC II ma bardzo fajną i nie czarno-białą fabułę, podobnie Unity. Nawet dwójka jest ciekawa fabularnie, zresztą jedynka też, gdyż była to wtedy nowość i powiew świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak widzę tą samą animacje biegania co w unity to odechciewa mi się w to grać ...
>
>
> Moim zdaniem, Unity nieźle odświeżyło trochę już zapyziałą formułę AC jeśli idzie o poruszanie
> się, bieganie, wspinanie, itp. Tylko zbyt dalekie skoki są trochę dziwne ;)

Dziwne to wogóle zrobili nieintuicyjne sterowanie z tym swobodnym schodzeniem. Dzień zajęło mi przyzwyczajenie się do tego, chociaż bardziej bym nażekał na punkty, których miałby się złapać assassin. Czasami zamiast przejść przez okno to wolał przeskoczyć sobie na inną pułkę - niesamowicie irytujące, ale dopiero z którymś patchem to poprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 08:56, UnEsCo napisał:


Powiedziałbym w waszą stronę dość brzydkie słowa za oczernianie konsolowców mimo, że
nieznacie się na temacie, ale się powstrzymam.

>[.]

Dnia 15.09.2015 o 08:56, UnEsCo napisał:

Dlatego wasze argumenty i pseudo opinie możecie sobie wspadzić sami wiecie gdzie :)
Pozdrawiam

Nie zauważyłem żadnej obrazy konsolowców z mojej strony, zwłaszcza, że sam jestem jednym z nich ( PS3, PS4, X360 a w niedalekiej przyszłości XO ). Ja jednak, w przeciwieństwie do fanbojów wolę grać w tytuły multiplatformowe na mocnym PC gdyż zdaje sobie sprawę z ograniczenia konsol ( wszystkich ) oraz z tego, że na konsolach najlepiej wyglądają i działają tytuły ekskluzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> >
> > 3) "usunięte aby nie spojlerować historii". Co proszę? To będzie mieć fabułę? Jakaś
> nowość
> > w serii. Istna innowacja
>
> AC II ma bardzo fajną i nie czarno-białą fabułę, podobnie Unity. Nawet dwójka jest ciekawa
> fabularnie, zresztą jedynka też, gdyż była to wtedy nowość i powiew świeżości.

Dwójka jako pierwsza wykorzystuje model zemsty więc tu się zgodzę, ale co do Unity to nie. Od samego początku można było się domyślić, że

Spoiler

zginie jego miłość

- jak w każdej serii. Straszne są też te przeskoki myślowe: w jednej misji
Spoiler

wywalają cię z bractwa, misje później po zakończeniu gry bez wyjaśnienia dają ci strój mistrza assassinów.

Wtf? Albo twój wróg strzela piorunami z miecza, ale gdy ty go wreszcie dostajesz, czyli parę minut później w nie możesz tego robić a w inventory napisali, że się rozładował - co za peszek nie? :) [m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> >
> > Powiedziałbym w waszą stronę dość brzydkie słowa za oczernianie konsolowców mimo,
> że
> > nieznacie się na temacie, ale się powstrzymam.
> >[.]
> > Dlatego wasze argumenty i pseudo opinie możecie sobie wspadzić sami wiecie gdzie
> :)
> > Pozdrawiam
> >
> Nie zauważyłem żadnej obrazy konsolowców z mojej strony, zwłaszcza, że sam jestem jednym
> z nich ( PS3, PS4, X360 a w niedalekiej przyszłości XO ). Ja jednak, w przeciwieństwie
> do fanbojów wolę grać w tytuły multiplatformowe na mocnym PC gdyż zdaje sobie sprawę
> z ograniczenia konsol ( wszystkich ) oraz z tego, że na konsolach najlepiej wyglądają
> i działają tytuły ekskluzywne.
>

Konsole mają ograniczenia to fakt, jednak jak ktoś potrafi robić gry to nawet z najgorszego sprzętu wyciśnie cuda: patrz Zelda Ocarina of Time, która wyszła na kardridże, a wyglądała lepiej niż uważane gry na CD.

I nie zgodzę się co do niektórych optymalizacji wersji PC vs konsole, bo np. gry Rockstara, czy Ubisoft chodzą lepiej na konsolach, a o nieszczęsnym Batmanie to nawet nie wspominając.
Mogę jedynie pogratulować, że masz kompa, który potrafi to wszystko uciągnąć ^u^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 09:05, UnEsCo napisał:


Dwójka jako pierwsza wykorzystuje model zemsty więc tu się zgodzę, ale co do Unity to
nie. Od samego początku można było się domyślić, że zginie jego miłość - jak w każdej
serii. Straszne są też te przeskoki myślowe: w jednej misji wywalają cię z bractwa, misje
później po zakończeniu gry bez wyjaśnienia dają ci strój mistrza assassinów. Wtf? Albo
twój wróg strzela piorunami z miecza, ale gdy ty go wreszcie dostajesz, czyli parę minut
później w nie możesz tego robić a w inventory napisali, że się rozładował - co za peszek
nie? :)

Mnie akurat podobał się wątek miłosny w Unity. Owszem, wiedziałem, że będzie on miał raczej

Spoiler

tragiczny finał

ale takiego wątku chyba jeszcze w serii nie było?
Z tym mieczem to się zgodzę, z przynależnością do Bractwa również: jakoś nie zauważyłem, żeby Arno
Spoiler

powrócił do Zakonu a już po wywaleniu nosił strój Assasyna

;) [m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 09:10, UnEsCo napisał:


I nie zgodzę się co do niektórych optymalizacji wersji PC vs konsole, bo np. gry Rockstara,
czy Ubisoft chodzą lepiej na konsolach, a o nieszczęsnym Batmanie to nawet nie wspominając.
Mogę jedynie pogratulować, że masz kompa, który potrafi to wszystko uciągnąć ^u^

Wiesz, ja akurat nie miałem większych problemów ani z Unity ( gra najlepiej działała u mnie w dniu premiery ) ani z nowym Gackiem ( dwie większe zwiechy przez całą grę ), natomiast niezbyt wymagający Mad Max zacina mi się na każdym kroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> >
> > I nie zgodzę się co do niektórych optymalizacji wersji PC vs konsole, bo np. gry
> Rockstara,
> > czy Ubisoft chodzą lepiej na konsolach, a o nieszczęsnym Batmanie to nawet nie wspominając.
>
> > Mogę jedynie pogratulować, że masz kompa, który potrafi to wszystko uciągnąć ^u^
>
> >
> Wiesz, ja akurat nie miałem większych problemów ani z Unity ( gra najlepiej działała
> u mnie w dniu premiery ) ani z nowym Gackiem ( dwie większe zwiechy przez całą grę ),
> natomiast niezbyt wymagający Mad Max zacina mi się na każdym kroku ;)

Hehe. Przewrotność rzeczy martwych ;) chyba każdy z nas graczy tego uświadczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
przyszedłem skomentować newsa, dostałem mega spoilery z poprzedniej części gry

UnEsCo - ostrzeżenie za pisanie wprost rzeczy ważnych dla fabuły i nie oznaczenie ich jako spoiler

lis_23 - tu mam zagwozdkę, bo spoilery nie były pisane wprost i nabierały sensu dopiero w zestawieniu z poprzednikiem. Poprzestanę na upomnieniu.

Dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, zapomniałem, że gadamy o innej grze w temacie jeszcze innej grze ... sorry, zapomniałem, że ktoś mógł jeszcze gry nie ukończyć ... zwłaszcza, że sam zrobiłem to dopiero na przełomie lipca i sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować