Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed na PC zaliczy spory poślizg

32 postów w tym temacie

Małe sprostowanie co do sweetfx. Sweetfx nie tylko zmienia kolorystyke ale także jest zdolne do zaimplementowania niektórych elementów graficznych jak np. zastąpienie tragicznego FXAA na SMAA lub usunięcią filtra który rozmazuje wszystko łącznie z teksturami. W dodatku najnowsze wersje Sweetfx działają z Reshade który zwiększa możliwości modyfikacji grafiki. Więc nie chrzań o "Real Time Photoshop" jak nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

P.S.

I człowieku tnij cytaty bo tych twoich wypocin nie idzie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 09:06, J-Kow napisał:

> Idźmy dalej tą logiką - seria TES powinna być dalej w 2,5D bo przecież pierwsza
część
> nie była w pełni trójwymiarowa.

Nieudana próba wyśmiania Ryu Makkuro - bo jeśli chcesz powrotu do Undergroundów to twój
nowy NFS nie będzie w 1080p, z Pixel Shader ledwo 1.0, samochody będą w mniejszej ilości
polygonów i gra będzie bez kilku efektów, które są dzisiaj standardem.

Tak jak to było w U1/U2.

Trzeba było inaczej jego logikę "wyśmiać".


A ty co? Jego adwokat? To ze chcę powrotu do Undergroundow nie oznacza że chcę grafiki sprzed 11 lat. Czytaj ze zrozumieniem i nie używaj dziecięcej logiki bo się tylko ośmieszasz.


@Ryu - sam przeczysz sobie w odpowiedzi. Szkoda mi klawiatury na taką rozmowę. Żyj se dalej w świecie "elitarnych" i "kumatych" fanów. Nie będę nikogo na siłę uświadamiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale zobaczę jak gra będzie się prezentować na konsolach i o ile oprawa graficzna nie będzie drastycznie gorsza od tego, co zapewni w przyszłości wersja PC, zakupię na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 15:39, nurbi napisał:

A ty co? Jego adwokat?


"Przepraszam", że dołączyłem do dyskusji, do czego mam pełne prawo.

Dnia 15.09.2015 o 15:39, nurbi napisał:

To ze chcę powrotu do Undergroundow nie oznacza że chcę grafiki sprzed 11 lat.


Ale użytkownika Ryu chciałeś w taki sposób wyśmiać, wyskakując z porównaniem do serii TES.

A to, że chce on powrotu do prawdziwych korzeni serii, nie oznacza to, że chce grafiki z lat 90-tych.

Więc użyłem twojej TES-owskiej analogii i obnażyłem jaka to wielka jest hipokryzja.

Dnia 15.09.2015 o 15:39, nurbi napisał:

dziecięcej logiki


Także tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zamiast bawić się w white knighta przeczytał uważnie mój post i nie udawał że nie umiesz czytać to zrozumiałbyś co mam na myśli i dlaczego twoje adwokatowanie było bezsensowne.
Nie dam się tak marnie sprowokować, pisz do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 19:42, nurbi napisał:

Gdybyś zamiast bawić się w white knighta przeczytał uważnie mój post i nie udawał że
nie umiesz czytać to zrozumiałbyś co mam na myśli i dlaczego twoje adwokatowanie było
bezsensowne.


Podręcznikowa próba zasłaniania się stylem "czytanie ze zrozumieniem się kłania"?

Nie tym razem.

Dnia 15.09.2015 o 19:42, nurbi napisał:

Nie dam się tak marnie sprowokować, pisz do ściany.


Ależ to nie jest prowokacja.

To tylko uświadomienie tobie i wszystkim tu obecnym, że stosując przykład z serią TES, nie zdałeś sobie sprawy, że twoją analogię można obrócić przeciwko tobie.
I teraz jedyne na co cię stać, to "inteligentne" ucieczki.

Dostałeś rykoszetem od własnej broni.
Ewidentnie ci nie wyszło.
Najpierw myślimy, potem postujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz, panie mądralo. Przeczytaj dokładnie mój post, użyj logiki człowieka starszego niż 12 latek a zrozumiesz o co mi chodziło. Dopóki tego nie zrozumiesz nie mamy nawet o czym gadać. Grasz mądrego a nawet nie potrafisz dobrze postu przeczytać, po prostu żałosne. Obracasz analogię i jesteś z tego niesamowicie dumny, jednak kontekst w jakim jej użyłem w ogóle na to nie pozwala, bo punkt odniesienia był inny. Idź się pochwal kolegom jak bardzo mnie "zgasiłeś". Każdy kto potrafi wyciągać normalne wnioski z czytanego tekstu dojdzie do innej konkluzji. W taki sposób to się możesz kłócić z kolegami z podstawówki.
Miałem się nie dać prowokować ale po prostu chce się w klawiaturę pięścią walnąć widząc takie zacietrzewienie.
Z Ryu mogę jeszcze dyskutować ale tobie więcej nie odpiszę bo po prostu się nie nadajesz do dyskusji. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze chcę powrotu do Undergroundow nie oznacza że chcę grafiki sprzed 11 lat.

A Ryu chce powrotu do korzeni serii i nie oznacza to, że chce grafiki z lat 90-tych.

Mimo to, nie omieszkałeś jego chęci porównać na przykładzie serii TES.

To dlaczego nie można zrobić tego samego z tobą i powrotem do U1/U2?

Dnia 16.09.2015 o 10:54, nurbi napisał:

Miałem się nie dać prowokować ale po prostu chce się w klawiaturę
pięścią walnąć widząc takie zacietrzewienie.


To, że mówisz jedno, a robisz drugie sprawia, że nie jesteś wiarygodny.

Dnia 16.09.2015 o 10:54, nurbi napisał:

Z Ryu mogę jeszcze dyskutować


@Ryu - sam przeczysz sobie w odpowiedzi. Szkoda mi klawiatury na taką rozmowę. Żyj se dalej w świecie "elitarnych" i "kumatych" fanów. Nie będę nikogo na siłę uświadamiał.

Widocznie jesteś kobietą, bo zmieniasz poglądy jak rękawiczki.

...albo po prostu gubisz się w zeznaniach, tzn. w swoich postach.

Dnia 16.09.2015 o 10:54, nurbi napisał:

tobie więcej nie odpiszę bo po prostu się nie nadajesz do dyskusji


Patrząc na powyższe zaprzeczanie samemu sobie - się zobaczy...

Dnia 16.09.2015 o 10:54, nurbi napisał:

Pozdro.


panie mądralo/użyj logiki człowieka starszego niż 12 latek/grasz mądrego/po prostu żałosne/jesteś z tego niesamowicie dumny/Idź się pochwal kolegom jak bardzo mnie "zgasiłeś"/W taki sposób to się możesz kłócić z kolegami z podstawówki

Tak ochoczo sprowadza człowieka do poziomu dziecka, a sam nie potrafi napisać słowa "pozdrawiam", tylko używa nastolatkowych "cool" skrótów.

Widzisz jak łatwo można użyć broni, której sam używasz?
Jak łatwo sprowadzić człowieka do poziomu dziecka?
Jak łatwo obnażyć ludzką hipokryzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 10:54, nurbi napisał:

Napiszę jeszcze raz, panie mądralo. Przeczytaj dokładnie mój post, użyj logiki człowieka
starszego niż 12 latek a zrozumiesz o co mi chodziło.


Ty to już się porządnie zapędzasz. Jesteś na tym forum na warunkowym, niech w końcu do ciebie dotrze, że skoro piszesz na publicznym forum, do twojego posta może się także odnieść inna osoba. Nie tylko ta, na której posta odpowiadałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś piszę że użytkownik XXX nie ma prawa odnieść się do moich postów? Nikomu takiego prawa nie odmawiam, nie mam pojęcia skąd do takich wniosków dochodzisz. Jeśli ktoś usilnie próbuje zrozumieć mój post na opak to tłumaczę póki mogę, ale końcu odpuszczam jeśli to nic nie daje. Wydaje mi się że uciąłem "konwersację" w dobrym momencie. Na ostatni post nawet nie zamierzałem odpowiadać. Żadne bluzgi nie padały.
Jeśli według ciebie tak bardzo się zapędzam to śmiało, masz pełne prawo banować. Ale chociaż podaj sensowny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał cię zbanować zrobiłbym już to dawno. Nawet ostrzeżenia nie dostałeś. :P Aczkolwiek odzywki typu "użyj logiki człowieka starszego niż 12 latek" itp. w stosunku do użytkownika, który (bardzo trafnie zresztą) odniósł się do twojego posta bardzo mnie drażnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem - ten tekst był zbyt ofensywny ale jak widzisz po reszcie postu nie miałem zamiaru atakować osoby, czepiałem się do jej twierdzeń. Rozchodzimy się w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować