Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne z dodatkiem The Old Hunters. Zobacz trailer

7 postów w tym temacie

WRESZCIE COŚ NA CO CZEKAŁEM!!!!! 1:25 - magiczny pocisk!!!!!!!!! Łuk!!!!!!! PRAISE THE SUN XD

Gra jest świetna, klimatyczna, ale brakuje jej różnorodności co powoduje, że w zasadzie każdy gracz biega tak samo (Święty miecz Ludwiga lub Kirkhammer). Mam szczerą nadzieję, że wprowadzą w tym DLC trochę różnorodności.

Przeszedłem 3 razy, wbiłem platyne i odstawiłem na półkę, nie wciągneło mnie tak jak seria Dark Souls choćby z braku tej różnorodności. W DS2 nigdy nie spotkałem 2 identycznych postaci zaś w Bloodborne jest to nagminne. Za to co mnie w tej grze zauroczyło to dynamiczna walka, klimat i MUZYKA! Polecam gierkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, robi się ciekawie. Wypatrzyłem chyba ze 4 nowe rodzaje broni, do tego dochodzi wspomniany wcześniej łuk i magiczne pociski (może jakaś rękawica do nich będzie?)... Nieźle, naprawdę nieźle. Nie wiem, czy przypadkiem nie stworzę nowej postaci, bo granie na NG4+ potężną postacią, która problemy ma z 1-2 bossami w lochach (w wersji Cursed) a resztę bierze z marszu, mija się trochę z celem i może psuć zabawę :)

Platynka w podstawce jest, teraz trzeba będzie wbijać acziwki w dodatku. Coś mi mówi, że przełom listopada i grudnia będzie bardzo trudnym okresem i chyba ze 2-3 tygodnie urlopu mi odpadną. Najpierw Battlefront, potem The Old Hunters... Oj, będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe bronie, nowe lokacje, nowe ubiory oraz... _prawdopodobny_ tryb bestii - jak Hunter walczy z gargulcem widac, ze albo ma stroj Cleric Beasta albo sam nim jest - trudno orzec na razie.

Bedzie sie dzialo - chyba czas sprzedac podstawke i czekac na edycje specjalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 11:39, Piotrek_K napisał:

Bedzie sie dzialo - chyba czas sprzedac podstawke i czekac na edycje specjalna ;)


Heh, tak zrobiłem wczoraj z Destiny ;)
Ciekawe, ile sobie zażyczą za dodatek, a ile za kompletne wydanie gry w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 11:55, lis_23 napisał:

Ciekawe, ile sobie zażyczą za dodatek,

Chyyyyba 20Eur z tego co mi swita. Nie wiem ile zechca za gre+dlc. Ale to nic, kupi sie. Fallouta 4 juz wyrzucilem na kolejny rok, wiec zrobilo mi sie miejsce na gry w portfelu ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować