Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W DLC do Assassin`s Creed Syndicate pojawi się Kuba Rozpruwacz

16 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2015 o 15:08, Sadhu napisał:

Niech spadają z tym corocznym gniotem i pierdyliardem DLC.
Do porzygu z tym assassinem...


Jakoś " pierdyliarda " DLC w AC nie uświadczyłem ;0 W Unity było jedno samodzielne DLC i tutaj będzie chyba podobnie.
Komu do porzygu, temu do porzygu, ja jestem zadowolony i cieszę się, że co rok mogę sobie poskakać po dachach kolejnego miasta, a że rozgrywka w AC jest na tyle inna w porównaniu z innymi tytułami to mi to pasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech spadają z tym corocznym gniotem i pierdyliardem DLC.
> Do porzygu z tym assassinem...

A kto Ci każe kupować i w to grać? Są ludzie, którym się AC podoba i którzy spędzają z nim miło czas - przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niech spadają z tym corocznym gniotem i pierdyliardem DLC.
> > Do porzygu z tym assassinem...
>
> Jakoś " pierdyliarda " DLC w AC nie uświadczyłem ;0 W Unity było jedno samodzielne DLC
> i tutaj będzie chyba podobnie.
Ktoś ma problemy z matematyką. http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin%27s_Creed:_Unity_downloadable_content
Poza tym wkurza to, ze nawet SP nie daje wszystkiego, trzeba figurki kupować, dla strojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 17:43, NemoTheEight napisał:

Ktoś ma problemy z matematyką. http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin%27s_Creed:_Unity_downloadable_content
Poza tym wkurza to, ze nawet SP nie daje wszystkiego, trzeba figurki kupować, dla strojów.


Tych DLC z poszczególnych wersji gry nie liczę, bo to zwykle są popierdówki, a stroje nie są mi potrzebne, w Unity przez cała grę zapierdzielałem w podstawowym stroju, który najbardziej mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Ktoś ma problemy z matematyką. http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin%27s_Creed:_Unity_downloadable_content
>
> > Poza tym wkurza to, ze nawet SP nie daje wszystkiego, trzeba figurki kupować, dla
> strojów.
>
> Tych DLC z poszczególnych wersji gry nie liczę, bo to zwykle są popierdówki, a stroje
> nie są mi potrzebne, w Unity przez cała grę zapierdzielałem w podstawowym stroju, który
> najbardziej mi się podobał.
Dobra, stroje i bron faktycznie była tak słaba, że i tak nie nadawała się nawet na początku gry, bo niemal wszystko co można było zdobyć było lepsze. Ale były. I były 3 dodatkowe misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie DLC będzie za darmo jeżeli gra technologicznie będzie tak samo niedorobiona jak poprzednia część. A za pół roku wyjdzie już grywalna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I były 3 dodatkowe

Dnia 15.09.2015 o 22:28, NemoTheEight napisał:

misje.


Których jeszcze nie przeszedłem ;)
Jedynym dużym rozszerzeniem byli Martwi Królowie a zapowiedziany tu dodatek będzie czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 12:08, Sanders-sama napisał:

Pewnie Kuba będzie asasynyem i będzie mordował templariuszowe informatorki ^^


Ja myślę, że to nasz Assasyn będzie na Kubę polował i że dlatego sprawcy nigdy nie złapano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś więcej o dodatku, oraz o innych DLC ;)

Ubisoft ogłosił, że w DLC do Assassin''s Creed Syndicate pojawi się postać, o którą gracze pytali od jakiegoś czasu - czyli Kuba Rozpruwacz. Akcja DLC będzie toczyć się 1888 roku, 20 lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Naszym zadaniem będzie pomóc inspektorowi Frederickowi Abberline''owi ze Scotland Yardu w schwytaniu przestępcy.

W Season Passie znajdą się także następujące elementy:

Pakiet misji "Ostatni Maharadża" - zestaw 10 misji, których akcja toczy się w Londynie. Wydarzenia skupią się na Duleepie Singhu, prawowitym maharadży, który stara się odzyskać swe dziedzictwo. Podczas wykonywania zadań będzie walczyć z Templariuszami, a jego przyjaźń z królową zostanie wystawiona na próbę. Misje te zostaną udostępnione dopiero w 2016 roku.

Misja "Długa Noc" - Jacob będzie musiał odnaleźć członka gangu, który znalazł się w niebezpieczeństwie i pomóc mu wrócić do schronienia. W misji tej na graczy czeka szalona jazda powozem.

Pakiet "Ulice Londynu" - zestaw misji wystarczający na godzinę rozgrywki, pozwalający na zdobycie dodatkowych broni i strojów.

"Uciekający pociąg" - misja, w której musimy uratować Boba, pijanego syna maszynisty, podczas szalonej jazdy.

Zestawy strojów i broni - "Steampunk Pack" i "Victorian Legends Pack".

Premia do zdobywanych punktów doświadczenia (na stałe).

500 Kredytów Helix na zakup dodatkowych elementów w grze.

DLC będzie można kupić także osobno.

http://zakon-ac.info/newsy-n-1401-Ubisoft-zapowiada-Season-Pass-do-Assassins-Creed-Syndicate-z-Kuba-Rozpruwaczem

Przy okazji: jak zakupić taki SP na PC? Tylko w sklepie Ubi, czy inni też będą go sprzedawać?
Do tej pory nie zakupiłem jeszcze żadnego SP w dniu premiery gry, zawsze na okazjach i wyprzedażach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować