Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need For Speed na konsolach zablokowany w 30 klatkach na sekundę

18 postów w tym temacie

Łał, wszystkie DLC za darmo?

Czyli długo się będzie grało w singl...a nie, czekaj...

Wymuszony tryb online w singlu = brak zakupu produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chcialbym, zeby redaktorzy gram odpowiadali za to co pisza i moze zwracali bardziej na to jak tlumacza newsy. Choc pewnie nigdy sie nie doczekam.

FAQ na ktore powoluje sie zrodlo z ktorego tlumaczyliscie wskazuje:

We currently have no plans for any paid DLC.
http://www.needforspeed.com/en_GB/news/nfs-faq

Czyli, na nasze, ''OBECNIE nie zamierzamy wydawac platnych DLC''. Tutaj NIE MA stwierdzenia, ze nigdy platnych DLC nie bedzie. Ba, podejrzewam, ze niedlugo po premierze zmienia zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, przy takiej grafice ciężko byłoby wymusić 60 FPS. Ale smutny jakoś nie jestem. :D

@Piotrek_K
Holender jasna, a już się podjarałem... Znając życie ciężko będzie Elektronikom powstrzymać się od wydawania dodatkowych samochodów do kupna za prawdziwe $$$. Ale w razie czego zapiszę sobie gdzieś to zdanie o rzekomym braku DLC. Tak dla pewności. ^_~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o rozgrywce jak nie będzie się miało wykupionego golda? bo teraz się zastanawiam czy jak nie wykupie to nie pogram? bo w takim wypadku raczej zrezygnuję z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W źródle napisali coś takiego:

"We always look to maximize the game technology with the platform technology for the experience we’re building, which is why the game will run at 30fps on both Xbox One and PlayStation 4. By doing this we ensure that your gameplay experience remains incredibly smooth and allows you to experience the high speed, adrenaline fuelled gameplay that you''ve come to expect from the Need for Speed series"

Pfffhahahah, co za brednie. Dobrze, że na PC będzie można w to normalnie pograć. Szkoda tylko, że nie będzie wsparcia dla kierownica, chociaż mnie to osobiście nie boli. Skoro tylko pad, to klawiatura też odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy wiadomo coś o rozgrywce jak nie będzie się miało wykupionego golda? bo teraz się
> zastanawiam czy jak nie wykupie to nie pogram? bo w takim wypadku raczej zrezygnuję z
> zakupu.
PS Plus i Xbox Live Gold nie są wymagane do kampanii singleplayer. Wystarczy "tylko" połączenie z Internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś w najnowszej Forzy dało się zrobić 60fps podczas wyścigu, a tutaj nie potrafią.
> No ale ja się nie znam :)
No sorry bardzo, ale Forza przy tym wygląda jak kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 23:33, le_n0body napisał:

> Jakoś w najnowszej Forzy dało się zrobić 60fps podczas wyścigu, a tutaj nie potrafią.

> No ale ja się nie znam :)
No sorry bardzo, ale Forza przy tym wygląda jak kupa.


Zobacz sobie Phantom Pain. Dobrze wystylizowana gra sprawa bardzo pozytywne wrażenia wizualne bez nie wiadomo jakich wodotrysków. Trzeba tylko mieć utalentowany zespół. I płynne 60fps w każdej sytuacji to nie problem. Dodatkowo w wypadku gier akcji i gier wyścigowych które stawiają na tempo, 60fps to jest po prostu standard. A wrażenia są dużo, dużo lepsze kiedy wszystko jest płynne jak w brazylijskiej telenoweli.

30 fps to można wsadzić do gier jak Xcom, Civ itp.

30 fps (nie zdziwił bym się jakby port na PC miał fps lock jak ich ostatnia gra), ciągłe połączenie z internetem, niemal gwarantowane problemy z serwerami na starcie - jak dla mnie przepis na zamknięcie mojego portfela. Od czasów starych NFS-ów kupiłem tylko nowy HP i widać na tym się historia moja z tą marką skończy jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Jakoś w najnowszej Forzy dało się zrobić 60fps podczas wyścigu, a tutaj nie
> potrafią.
> >
> > > No ale ja się nie znam :)
> > No sorry bardzo, ale Forza przy tym wygląda jak kupa.
>
> Zobacz sobie Phantom Pain. Dobrze wystylizowana gra sprawa bardzo pozytywne wrażenia
> wizualne bez nie wiadomo jakich wodotrysków. Trzeba tylko mieć utalentowany zespół. I
> płynne 60fps w każdej sytuacji to nie problem. Dodatkowo w wypadku gier akcji i gier
> wyścigowych które stawiają na tempo, 60fps to jest po prostu standard. A wrażenia są
> dużo, dużo lepsze kiedy wszystko jest płynne jak w brazylijskiej telenoweli.
>
> 30 fps to można wsadzić do gier jak Xcom, Civ itp.
>
> 30 fps (nie zdziwił bym się jakby port na PC miał fps lock jak ich ostatnia gra), ciągłe
> połączenie z internetem, niemal gwarantowane problemy z serwerami na starcie - jak dla
> mnie przepis na zamknięcie mojego portfela. Od czasów starych NFS-ów kupiłem tylko nowy
> HP i widać na tym się historia moja z tą marką skończy jak na razie.


No właśnie nie będzie blokady fps na 30, ale niestety przez to premiera na pc została przesunięta na wiosnę 2016 bo bidule tyle czasu potrzebują żeby wdrążyć stałe 60 fps :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to ta cała PR-owa gadanina o 60 FPS-ach to bujda.

Prawdziwym powodem przesunięcia premiery jest sytuacja nie spiraconych konsol.

Obecnie na PS4/X1 żeby zagrać, produkt trzeba kupić.
Na PC - każdy wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 23:54, dariuszp napisał:

Zobacz sobie Phantom Pain. Dobrze wystylizowana gra sprawa bardzo pozytywne wrażenia
wizualne bez nie wiadomo jakich wodotrysków. Trzeba tylko mieć utalentowany zespół. I
płynne 60fps w każdej sytuacji to nie problem.

No właśnie, bez wodotrysków. MGSV nie ma nie wiadomo jak dobrej grafiki i na konsolach widać, że było mnóstwo kompromisów, by te 60FPS osiągnąć (m. in. draw distance). Coś za coś, sprzęt z gumy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem walną marketingowo jak REDzi: DLC płatnych nie będzie, ale będą płatne DODATKI, które i tak trzeba będzie ściągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować