Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yakuza 6 ogłoszona; będzie też wznowiona edycja Yakuza: Kiwami

5 postów w tym temacie

> I tylko żeby to dotarło na zachód.
No 2-3 lata czekania na 5 jak słabo się sprzeda na zachodzie to nie ma raczej co liczyć na te części. Ehhh jak będą dobre noty to i w japońskiej wersji się zaliczy ciul że nic z fabuły nie załapie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 23:26, Renchar napisał:

> I tylko żeby to dotarło na zachód.
No 2-3 lata czekania na 5 jak słabo się sprzeda na zachodzie to nie ma raczej co liczyć
na te części. Ehhh jak będą dobre noty to i w japońskiej wersji się zaliczy ciul że nic
z fabuły nie załapie :D.


Ostatecznie porżnie się na PS2, po czym ogra to samo w nowej oprawie fabułę odtwarzając z pamięci, póki świeża :D

Chętnie bym zobaczył także 1&2 HD Edition (jakby nie patrzeć, raz przetłumaczą, wklejają do dwóch gier i finito). No i musimy jeszcze doczekać się ogłoszenia Kiwami 2.

Odnośnie sprzedaży, planuję znajomych mocno zachęcać do zakupu "piątki". Jeśli się nie uda... będę miał ostrą rozkminkę, ile wrzucić na PayPala dla Shenmue III (wreszcie ruszyło), a ile Y5 sprezentować przyjaciołom, by zwiększyć ilość sprzedanych kopii. Tak, wariat ze mnie, ale chcę mieć absolutną pewność, że z następną lokalizacją nie będzie bić rekordów czekania, bo PS5 nas zastanie. A ja nie mam zamiaru odstąpić im nawet PSP-owych tytułów czy Kenzan!, które już swoje lata mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować