Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: StarCraft II: Legacy of the Void już dostępne w przedsprzedaży!

7 postów w tym temacie

Wow, 319 zł za EK? Plus jeszcze do tego przesyłka? Chyba ktoś w sklepie powinien ostro przemyśleć politykę cenową.
W innym sklepie zamówiłem za 269 zł i odbiór osobisty za darmo (a na gram.pl jest nawet za to opłata). Teraz cena jest owszem wyższa ale nadal tylko 289 zł. I co więcej, w odróżnieniu od gram.pl nie zmieniają cen już złożonych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 10:03, Phobos_s napisał:

Wow, 319 zł za EK? Plus jeszcze do tego przesyłka? Chyba ktoś w sklepie powinien ostro przemyśleć politykę cenową.


Polityka cenowa gramu już od dawna jest dla mnie zagadką. Ostatnio naszło mnie na Mortal Kombat X. Pomyślałem, że kupię sobie na gramie, skoro tyle czasu tu spędzam. Cena - 230 złociszy. Pogrzebałem, poszukałem, u konkurencji znalazłem za 178 złotych. I nie musiałem płacić za to, że grę odbieram sam.

Naprawdę chciałbym robić zakupy na gramie, ale to jest po prostu nieopłacalne. Nie dość, że ceny z księżyca, opłata za odbiór osobisty (ewenement na skalę światową), to jeszcze brak jakiegokolwiek programu lojalnościowego, który by zachęcał do wydawania pieniędzy tutaj, a nie w innych sklepach.

Drogi Gramie, nie idźcie tą drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram kontynuuje politykę skutecznego zniechęcania ludzi do zakupów w ich sklepie, w sumie absolutnie mnie to nie dziwi.

Pamiętajcie, że konkurencja nie śpi, cena 269zł jest w polskich sklepach jak najbardziej aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować