Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marcin Iwiński: - z nikim nie rozmawiamy o sprzedaży

9 postów w tym temacie

> Drugi news o zwykłym żarcie.

Sprawa interesuje naszych Czytelników, a to główny wyznacznik tego, że powinniśmy pisać o jej rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 10:30, Zdzichacz napisał:

Drugi news o zwykłym żarcie.

Taki "żart" może spowodować sprzedaż akcji, a co za tym idzie, ktoś może stracić grube miliony. Już jest mniej śmiesznie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 10:56, deamon-pl napisał:

Gdyby prawda to prawdziwy koszmar .....? w horror zawsze ginąć JA klient dla tego ze
unikam EA .

Przypominam, że regulamin tego forum zakłada obowiązek o dołożenie starań o poprawną pisownię. Pisz tak, żeby wszyscy cię zrozumieli. Z twoimi postami jest natomiast ciężko. Wysyłałem w tej sprawie maila do ciebie, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, a więc powoli zaczynam zakładać, że jest to trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to zdementował.
Brak odpowiedzi, w zaistniałej sytuacji, mógł spowodować znaczny spadek wartości firmy.

To mogło być działanie celowe, mające wywołać "panikę", uczucie niepewności u właścicieli CD Projekt RED.
Nie można komentować wszystkich plotek, jednak w tym przypadku, dłuższe milczenie, byłoby tylko ze szkodą dla firmy.

Gdyby chodziło o polityków, zaprzeczanie nie byłoby nic warte ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gdyby prawda to prawdziwy koszmar .....? w horror zawsze ginąć JA klient dla tego
> ze
> > unikam EA .
> Przypominam, że regulamin tego forum zakłada obowiązek o dołożenie starań o poprawną
> pisownię. Pisz tak, żeby wszyscy cię zrozumieli. Z twoimi postami jest natomiast ciężko.
> Wysyłałem w tej sprawie maila do ciebie, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, a
> więc powoli zaczynam zakładać, że jest to trolling.
Chyba ten koleś nie jest polakiem. Przecież od razu widać, ze to Google Translator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować