Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 2 za darmo na Originie!

28 postów w tym temacie

> Mam cala kolekcje C&C na Origin i niestety na win7 malo co z tego działa, moze na win10
> bedzie lepiej.
Chetnie bym się dowiedział czy bitwa o śródziemie na win10 działa bo na 7 nie dało rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam cala kolekcje C&C na Origin i niestety na win7 malo co z tego działa, moze
> na win10
> > bedzie lepiej.
> Chetnie bym się dowiedział czy bitwa o śródziemie na win10 działa bo na 7 nie dało rady


Też kiedyś miałem ten problem i odpaliłem w trybie zgodności z Win XP. Tyko rozdziałka coś słaba była, ale pograć pograłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 17:46, meryphillia napisał:

Wszystkie darmowe gry (czy na originie, steamie czy gogu) wystarczy tylko przypisać do
konta, nie trzeba wcale ich pobierać od razu.

No właśnie tylko nawet tego nie szło zrobić serwery EA zawalone i teraz gry już nie ma i nie można jej przypisać do konta. Chciałem sobie sciągnąć jedynego nfs'a którego mam i też się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czas trwania promocji wynosił 5 godz. dlatego nie możesz już pobrać, bo gra nie jest
> już dostępna.
>
Bzdury piszesz serwery się "przegrzały" z powodu dużej ilości osób pobierających. Jest napisane .Specjalny prezent już wkrótce powróci.Dziękujemy za cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym powiedzieć, że była to jedna z pierwszych gier w które zagrałem na moim pierwszym komputerze. Ech, wspomnienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rety, gra Command & Conquer Red Alert™ 2 i Zemsta Yuri''ego™ jako specjalny prezent naprawdę trafiła w wasze gusta! Gracze sięgali po nią z takim zapałem, że aż przegrzały się serwery. Specjalny prezent Command & Conquer Red Alert™ 2 i Zemsta Yuri''ego™ już wkrótce powróci. Dziękujemy za cierpliwość!"

https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować