Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Warhammer - krasnoludy vs zielonoskórzy - już graliśmy

10 postów w tym temacie

Wygląda to całkiem nieźle, zastanawiać może tylko ewentualna polityka dlc. Mało armii, co pewnie oznacza podzielenie contentu. Także, do pewnego momentu po premierze, lepiej się wstrzymać. Szkoda też, że za robienie gier wzięli się, gdy Warhammer jest już w zasadzie martwym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o model finansowy, to obawiam się, że może być kiepsko tak jak w CoH2. Tam Sega wspólnie z Relic moim zdaniem ostro przeginają pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 19:40, Zekzt napisał:

Growo - owszem. Posucha jest straszna. Ale czy całościowo jest taki martwy - tu już bym
się spierał.

Age of Sigmar to porażka, zero klimatu dark fantasy. I to potwierdzą także weterani w Battle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, gracza figurkowego pierwowzoru, REWELACJA. Na zdjęciach widać wierne odwzorowanie istniejących figurek.Do tego według recenzji twórcy wydają się odzwierciedlić specyfikę poszczególnych frakcji. Czekam z niecierpliwością.

A do tego gram Krasnoludami także informacja, że pojawią się w pierwszym dodatku to dodatkowa bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie reżyserowane bitwy przypominają mi legendarne Shadow of the Horned Rat i Dark Omen. Szkoda, że Total Warhammer nie idzie trochę w tym kierunku, w stronę mocniejszej fabuły, bohaterów, imiennych jednostek i tak dalej. To miało fenomenalny klimat i grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to wygląd jednostek/chorągwi itp, bardzo przypomina te z Warhammer:Mark of Chaos czy Battle March. Przynajmniej bazując na screenach.

BTW, 2 literówki wyłapałem:
"ale wykorzystywać z aktywny sposób" chyba powinno być "ale wykorzystywać W aktywny sposób"
i
"Warscape" a nie "Warscpae"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować