Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls III z europejską datą premiery i nowym gameplayem

11 postów w tym temacie

Dark Souls''y jak każde inne. Po rozczarowaniu DS2 tym razem na pewno nie skuszę się na preorder. Co do walki z bossem, czyżby czekał nas powrót niesławnych, niemożliwych do zablokowania i uniknięcia ataków? Oby nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie popelnilem blad, bo przygode z tego typu grami zaczalem od Bloodborne (no, tak naprawde to od Lords of the Fallen, ale to troche inna para kaloszy) i gdy przesiadlem sie na DkS2: SotFS, gra mnie znuzyla. Nie ukonczylem nawet NG+ i jakos wcale mnie nie ciagnie, by do tego tytulu wracac. Mam nadzieje, ze z DkS3 bedzie inaczej. Ale preordera raczej nie wezme. Poczekam na recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Zaczęłam od BB potem DkS2. Soulsy skończyłam raz, BB przechodzę czwarty raz i czekam na dodatek. Mam nadzieję że soulsy3 będą lepsze od 2, która była tylko siekaniną nic więcej, jak dla mnie zero klimatu. Czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, z czego tutaj ciąć? Wygląda na to, że wyciągnęli wnioski z poprzedniej odsłony, i już nie koloryzują tak jak wcześniej. Szczególnie, że gra nie wyjdzie (przynajmniej z tego co widziałem) na poprzednią generację, co też pozytywnie wpływa na stronę wizualną.

Mimo wszystko, mana która się regeneruje + szybkość w pełnej zbroi, łącznie z unikami na wzór tych z BB niespecjalnie do mnie trafia, wygląda na to, że robią wszystko, by gra stała się jeszcze prostsza. Ostatnią deską ratunku są wymagające starcia z bossami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traktuje to jako przyjęcie zakładu ! :) Stawiam, że na pierwsze cięcia pójdą tekstury i ilość cząsteczek.

A z dwójki to mogli jedynie taki wniosek wyciągnąć, że tą samą grę można sprzedawać 2 razy i nieźle na tym zyskać bo gracze i tak kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 16:10, korinek2 napisał:

Traktuje to jako przyjęcie zakładu ! :) Stawiam, że na pierwsze cięcia pójdą tekstury i ilość cząsteczek.


Na konsolach mogą sobie ciąć co im się podoba, mam tylko nadzieję, że PC zostawią w spokoju. Nawet kosztem wydania gry (jak ostatnio...) jakiś czas później. Jak nie oni, to gracze dodatkowo upiększą tytuł, DS2 z modami + downsample z 4K wygląda dość dobrze ;)

< kłamiemy w materiałach promocyjnych,
< zapewniamy graczy, że dodatków nie będzie,
< sprzedajemy dwie różne wersje gry, z brakiem możliwości wspólnej zabawy online,
< uciążliwe, zgłaszane od początku przez społeczność błędy, ignorujemy, bądź łatamy po roku,
< 10/10! GOTY! :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować