Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne: The Old Hunters - zobacz fragmenty rozgrywki

4 posty w tym temacie

W BB wbiłem platynę, świetnie się przy tym bawiłem, przeszedłem chyba 3 razy ale na dodatek nie wyczekam mimo iż płyty jeszcze się nie pozbyłem.

Pierwsze dodatki powinny wychodzić 1-2 miesiące po premierze a nie pół roku... a następne w podobnych odstępach. Chętnie bym wtedy dokupił i zagrał ale po tak długim czasie raczej nie wracam do gier - na pewno spora grupa graczy wraca bo nie wydawali by tak późno dodatku. Dla mnie to dziwne ;p teraz to Wiedźmina 3 ogrywam - gra idealna gdyby nie problemy z FPS (na ps4, a i tak wziąłem się późno - bez patchy musiała być tragedia).

Później zaległy Dragon Age, potem jakaś gra, a w grudniu Just Cause 3

Nie ma czasu na wracanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 16:09, wychylylybym napisał:

Pierwsze dodatki powinny wychodzić 1-2 miesiące po premierze a nie pół roku...


Moim zdaniem 1-2 miesiące to trochę za szybko. To jest właśnie ten moment, kiedy przychodzi przesyt tytułem (w moim przypadku z BB właśnie tak było). Wydanie wtedy dodatku sprawia, że nie jest on tak atrakcyjny. Ale kilka miesięcy później - była okazja odpocząć od gry, a nawet zatęsknić za nią :)

Jedynym, co bym w tym terminie zmienił, to przyspieszenie go o miesiąc. Tak, by dodatek wyszedł jeszcze w październiku. Koniec listopada to premiera jednego z największych tytułów tego roku, czyli SW: Battlefront, i wiele osób będzie akurat biegało z blasterami i latarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować