Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES dogania serię FIFA? Tak twierdzi Konami

9 postów w tym temacie

Rzeczywiście nowy PES jest bardzo dobrą grą jednak jeśli już Konami nie ma większości licencji, to przynajmniej mogło się postarać o aktualne składy drużyn! To jest skandal żeby gra nie była aktualna w dniu premiery, tfu w USA premiera była 2 dni temu i do dziś mają Pirlo, Vidala czy Teveza w Juve! Liczę na jakiegoś szybkiego update. Co do edytora, to fajna sprawa, ale szkoda, że wciąż na PS4 nie można importować całego option file tylko pojedyncze grafiki i trzeba samemu bawić się w zmiany nazw itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak twierdzą również recenzenci, wystarczy przejrzeć przejrzeć recki z Metacritic. Tylko po co? Fifowcy kochają FIFĘ, Pesowcy PESa. Niestety zawsze znajdą się "zdolni inaczej" i sieją syf na forach. Ja kocham PESa i sprawdzam dema FIFY. Utwierdzam się w soim i tyle. Nie latam po forach FIFY kiedy ona króluje z postami FIFA=Gimbaza. Siedzę i gram.PES teraz jest lepszy ale jak to zawsze jest to się zmieni. Nic nowego. Nie wiem po co ta wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a KFC twierdzi, że daje lepsze jedzenie, niż McDonald''s. :P
Ja w PESy nie gram od 2010, jakoś FIFA pasuje mi bardziej i wydaje mi się bardziej dopracowana. Chociaż wojenki tych obu mnie mało obchodzą, bo w gry futbolowe gram rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 20:22, wojtekdpo napisał:

Tak twierdzą również recenzenci, wystarczy przejrzeć przejrzeć recki z Metacritic


Dopóki PES nie będzie mieć tylu licencji co Fifa, to jak dla mnie to jest nierówna konkurencja. Z recenzji PES może bić na głowę FIfę, ale jeżeli nie umowżliwa mi gry w moją ulubioną ligę z prawdziwymi nazwiskami pilkarzy to dla mnie wybór i tak jest oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... a ja pamiętam czasy, kiedy samemu się dopowiadało nazwiska piłkarzy. Inna sprawa, że wówczas była większa konkurencja. A w przypadku takiego np. Sensible Soccer w ogóle nie miało to znaczenia. ALbo Goal 3. Seria Kick-off też nie miała (z tego co pamiętam licencji), a rządziła. I wtedy kiedy PES po prostu był lepszy, to był lepszy więc wyniki sprzedaży też miał... lepsze. Teraz mamy dwa menadżery i dwie gry piłkarskie i jest trochę no tego... nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować