Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Wciel się w superbohatera i wygraj film Avengers: Czas Ultrona na DVD!

31 postów w tym temacie

Error: zasady konkursu nie są jasne. Czy jesteśmy ograniczeni tylko do bohaterów już przedstawionych w filmach (i którzy będą przedstawieni w niedalekiej przyszłości, np. Spidy, Black Panther, Captain Marvel) czy możemy sobie wybrać dowolną postać z komiksowego świata Marvela (np. Moon Knighta albo Squirrel Girl xD)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 12:33, Revan-Ghost napisał:

Error: zasady konkursu nie są jasne. Czy jesteśmy ograniczeni tylko do bohaterów już
przedstawionych w filmach (i którzy będą przedstawieni w niedalekiej przyszłości, np.
Spidy, Black Panther, Captain Marvel) czy możemy sobie wybrać dowolną postać z komiksowego
świata Marvela (np. Moon Knighta albo Squirrel Girl xD)?


"którego z bohaterów Avengers chcielibyście zagrać w kolejnym filmie z tej serii?"

Czyli bierzemy pod uwagę tych, którzy są już powiązani z Avengers. Ale myślę, że także tych, którzy będą tak jak mówisz powiązani z nimi w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oczywiście chciał zagrać Hulka. Mógłbym wszystko miażdżyć i całować się ze Scarlett Johansson, a w scenach przemiany w zielonego, nie musiałbym nawet udawać głupiego, wystarczyłoby być sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wcielić w może mało znanego bohatera- Czarną Panterę. Sprzęt z vibranium i ogólnie dystrybucja tego surowca to jest klucz do sukcesu, bycie przywódcą Wakandy brzmi fajnie (dobra może i jakieś tam plemię, ale zawsze to coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ironman. Gdybym go zagrał to miałbym dosyć kasy, by kupić wszystkie filmy marvela na blu ray i nie musiałbym się męczyć w badziewnym 480p. z internetu i miałbym pierwszy film, na blu ray, jaki włożę do mojego ps4 :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedzierzgam się przez nieznany, olimpijski wymiar, wstępuję w zacne progi Avengersów, chwytam za młot i wcielam się męską wersję Anity Włodarczyk. Sympatycznie byłoby cisnąć żeliwnym młotem, gdzieś hen hen ... w odległą galaktykę i pobić kolejny rekord świata :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chciałbym zostać Kapitanem Ameryką ze względu na stare, a zarazem dobre sposoby działania przeciwko nieprzyjacielowi. Chciałbym nim zostać także ze względu jego przepięknej, ale co najważniejsze potężnej tarczy, która obroni mnie przed każdym pociskiem oraz każdym ciosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać Iron Mana. Szybki, zabójczy, bogaty i z piękną sekretarką ;) Kto by nie chciał być takim Superbohaterem i mieć u boku piękną i inteligentną kobietę? No kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować