Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Wciel się w superbohatera i wygraj film Avengers: Czas Ultrona na DVD!

31 postów w tym temacie

Ja osobiście chciałbym być Clintem Bartonem (Hawkeye) ponieważ jest on zwykłym kolesiem z łukiem bez żadnych supermocy dzięki czemu stanowi przeciwwagę dla postaci takich jak Stark, Thor czy Hulk. Zwykły łucznik mający rodzinę która martwi się o to czy Clint wróci z misji cały i zdrowy - to postać którą chciałbym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iron Man. Geniusz, miliarder, filantrop, playboy? Ekhm, drogie panie, czy wspominałem że mam zbroję ze stopu niklowo-tytanowego w kolorze hot rod RED? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć, jako kobieta, mam zawężone pole wyboru, to i tak wybrałabym Czarną Wdowę, która jest wyjątkowo charakterystyczna wśród grupy mięśniaków lub inteligentów (nie obrażając żadnego z superbohaterów). Oczywiście, powodów jest wiele, ale najistotniejszymi cechami Pani Black Widow, które chciałaby posiadać każda mała dziewczynka aspirująca na super szpiega/ superbohaterkę, to: przebiegłość, spryt, zwinność, umiejętności (sztuki walki), wyjątkowe poczucie humoru oraz zniewalająco piękne wcięcie w talii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że w następnych Avengersach skład drużyny ma zostać powiększony (ba Ci co znają komiksy wiedzą że będzie więcej drużyn), ja bym wybrał przywódcę Inhumas, czyli Black Bolta. Jako, że dysponuje on niszczycielskim głosem, musi milczeć, co nie przeszkadza mu w sprawnym kierowaniu cała armią nie-ludzi. Po odpowiednim treningu przygotowującym do roli, nauczyłbym się milczeć nawet podczas snu, co ułatwiłoby życie mojej szanownej małżonce, a jako król własnej armii mógłbym liczyć na rolę równie znaczącą co Hulk, co dałoby mi sławę i chwałę. Ave Ja!

Dodatkowo, ta rola sprawiłaby, że nie musiałbym mierzyć się z renomą poprzednich odtwórców danej postaci, co ułatwiłoby mi start i utrzymanie sie na stołku. I bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moją posturą chucherka to raczej mi bliżej do Hawkeye niż do Hulka. Liczę na niewyjaśniony dla mnie fetysz łuku i niesamowite powodzenie u kobiet potwierdzone licznymi adoratorkami Robin Hooda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie chciałbym zagrać Kapitana Amerykę, pomimo iż na początku swojej przygody z uniwersum marvela/światem avengers nie przepadałem za nim. Wydawał mi się nudnym, tandetnym bohaterem, który wypada co najmniej średnio na tle innych postaci, aczkolwiek wraz z rozwojem swojej duszy i psychiki polubiłem Kapitana Amerykę za jego idealizm, który przypomina mi wszelkie kreskówki, filmy animowane z dzieciństwa oraz to, że nie należy porzucać swoich przekonań tylko dlatego, że ktoś inny tak zrobił i lepiej na tym wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale sporo zamieszania z urodzinami, wiecie... ;)

Tak czy inaczej wybraliśmy już zwycięzców naszego konkursu, a są nimi:

Figurka Disney Infinite, film Avengers: Czas Ultrona na DVD i komiks - Yech

Film na DVD i komiks powędruje do:

hanna2324
KnightofNI
grubens997
Mortus4


Gratuluję! Jutro w godzinach popołudniowych otrzymacie ode mnie maila, w którym poprosimy o potrzebne dane kontaktowe. Wszystkim dziękuję za udział i zachęcam do brania udziału w następnych konkursach na gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować