Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon Wildlands pozostanie wierny korzeniom serii

7 postów w tym temacie

Yhy, jasne, autentyczność i pełen realizm z trzeciej osoby. Nie wiem po co ta ściema skoro wiadomo, że ta gra będzie miała niewiele wspólnego z pierwszą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Koleś gada o relizmie a na filmiku strzelają z LKM ogniem ciągłym idąc sobie spokojnie
> z jednego miejsca do drugiego i jeszcze do tego zero odrzutu.

3:36 jeden z operatorów przeskakuje nad murkiem i załatwia przeciwnika, który grzecznie poczekał na serię z rkm-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gostek pomyka po miasteczku w taktycznych ciuchach, z wojskowym plecakiem, do ktorego przytroczony jest karabinek szturmowy i nikt okiem nie mrugnie = realizm. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tak wycieracie swoje żale o tą grę że nie jest realna itp. itd. i wiem że tak się zadeklarował człowiek w filmie ale, po pierwsze są kraje w których widok żołnierza w pełnym oporządzeniu jest codziennością. Druga sprawa ludzie czy chcielibyście grać w realną grę, po to są gry żeby nie były realne a tak poza tym wiecie jakiego "kopa" ma broń prawdziwa nie moglibyście w żadnej grze strzelać serią bo w prawdziwych warunkach bojowych najskuteczniejsza jest seria 2,3 pocisków lub ogień pojedynczy. Wiem coś na ten temat choć pewnie zaraz polecą na mnie ostre słowa że skąd mogę to wiedzieć itp. Wiem coś na temat armii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować